Malatya Baskı Beton
15
Ara

Malatya Baskı Beton

Yıllardan beri baskı beton alanında tüm halkımıza dünya standartları kalitesinde garantili olarak baskı beton hizmeti sağlıyoruz. Malatya baskı beton sadece ilimizde değil tüm bölgemizde aranılan ve en çok tercih edilen firma konumundadır. Çünkü işimizi severek ve ciddiye alarak yapıyoruz. Bütün uygulamalarımız %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Baskı beton uygulamaları sadece ülkemizde değil bütün dünya genelinde de en çok tercih edilen uygulamalardandır. Benzerlerine göre birçok üstün özelliğe sahip olması kendisini eşsiz kılmaktadır.

Malatya Baskı Beton
Malatya Baskı Beton

İlk olarak Amerika’da uygulanan ve ardından Avrupa’ya yayılan uygulama şimdi bütün dünyada en yaygın olarak kullanılan yüzey uygulamasıdır. Baskı beton uygulamalarını eşsiz kılan özelliklerinin başında; çok şık olması, çevresiyle uyumlu olması, uzun ömürlü olması, ekonomik olması ve kısa sürede tamamlanması gelmektedir. Sizde bu eşsiz uygulama ile mekanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Uygulandığı hemen her mekana pozitif bir hava katan bu uygulamalar ile çevrenizdekilerin dikkatlerini çekmeyi başaracaksınız. Malatya baskı beton olarak bütün vatandaşlarımıza birbirinden güzel desenlere sahip uygulamalarımızla hizmet sağlıyoruz.

Baskı Beton Nedir?

Sağlam, dayanıklı ve ekonomikliği ile bütün dünyada en çok tercih edilen ve hemen her yüzeye uygulanabilen yüzey kaplama sistemlerine baskı beton denir. Baskı beton uygulamaları ömürlük uygulamalar olup, uygulandığı her mekana ayrı bir hava katar. Görünüm itibariyle tıpkı puzzle şeklini andıran baskı beton aslında uygulama itibariyle puzzle modelinden çok farklıdır. Çünkü puzzle modelinde taşlar bir bir elle zemin döşenmekte ve aralarında boşluklar kalmaktadır. Ancak baskı beton uygulaması öyle değildir. Geniş bloklar halinde tek parçadır. Bu sebeple kesinlikle aralarında açılma ya da ot , çim gibi nesnelerin çıkması söz konusu olmaz.

Baskı Beton Uygulama Alanları

Yıllardan beri halkımıza bu alanda hizmet sağlıyoruz. Yılların deneyim ve birikimine sahip Malatya baskı beton uygulama alanları açısından oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Hemen her mekana rahatlıkla uygulama yapabilme kapasitesine sahibiz. Çünkü en kaliteli malzemelere ve bu alanda en yetkin personele sahibiz. En çok uygulama yaptığımız alanların başında ise;

 • Peyzaj çalışmalarının yapıldığı şehir içleri
 • Özellikle tarihi turistik alanlar
 • Sahiller
 • Otantik kafeler
 • Alışveriş merkezleri
 • Yürüyüş yolları
 • Teraslar
 • Duvarlar
 • Caddeler
 • Otoparklar
 • Okullar
 • Hastane bahçeleri
 • Havuz kenarları
 • Parklar ve bahçeler
 • Lunaparklar
 • Geleneksel görünümlü oteller

Tarzı alanlar gelir. Bunların haricinde yine Malatya baskı beton uygulama alanları içerisinde evlerinizdeki mutfak, banyo, balkon, tuvalet ya da koridor gibi yaşam alanları da bulunmaktadır.

Malatya Baskı Beton Avantajları

Müşterilerimize Malatya baskı beton avantajları noktasında birçok seçenek sunuyoruz. Bütün bölgemizde yaptığımız çalışmalar hemen herkesin takdirini kazanmaktadır. Çünkü bizim ilk önceliğimiz %100 müşteri memnuniyet garantisidir.

Firmamızı tercih ettiğiniz zaman;
Dünya standartları kalitesinde bir hizmet alacaksınız.
Yaptığımız bütün uygulamalar garantili çalışmalardır.
Uzun ömürlü, dayanıklı ve sağlam uygulamalara sahip olursunuz.
Yüzlerce renk ve desen seçeneğimiz arasından istediğinizi mutlaka bulursunuz.
Çok şık ve estetik görünümlü uygulamalara sahip olursunuz.
7/24 teknik destek hizmetimizden yararlanabilmektesiniz.
Yüzeyi tamamen pürüzsüz ve kaydırmaz yapıda, eşsiz bir zemine kavuşursunuz.
Çok kısa sürede uygulamalarınıza kavuşursunuz.

Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Hemen herkesin merak ettiği ve araştırdığı konulardan birisi de Malatya baskı beton nasıl yapılır sorusudur. Bizim çalışmalarımız bir takım ardışık aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalar sonrasında hemen herkesin hayran kaldığı eşsiz görünümdeki baskı beton uygulamalarımız ortaya çıkar. Sizler için bu uygulamayı nasıl yaptığımız birkaç aşamamızın içeriğini paylaşarak anlatalım.

Bu işe yıllarını vermiş bir firma olarak ilk önce zemin çalışmalarını yapıyoruz. Çünkü uygulamanın uzun ömürlü olması açısından zemin düzgün ve temiz olması çok önemlidir.

Zemin çalışmalarının tamamlanmasından sonra ikinci olarak zemin için uygun olan formların ayarlaması ve düzenlenmesi gelmektedir. Bu ilk iki aşama Malatya baskı beton için çok önemlidir. Uygulamanın uzun ömürlü olmasını sağlayacak uygun drenaj sıcaklığı bu iki aşamanın düzgün yapılması ile elde edilebilecektir.

Sırada üçüncü aşama olarak özel içeriğe sahip harcın hazırlanması ve dökülmesi yer almaktadır. Uzman ekibimiz tarafından hazırlanan harç uygun kıvama geldiğinde zemine dökülmektedir. Asıl iş bu esnada başlıyor, çünkü harç dökülürken bütün yüzeye eşit dağılımı ve yüzeyde boşluk bırakılmaması çok önemlidir. Aynı şekilde saha çalışanlarımız yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması içinde büyük gayret göstermektedir.

Daha sonraki aşama ise; şaplama dediğimiz yüzeyin düzleştirilmesi ve pürüzsüz hale getirilmesi aşamasıdır. Bu aşamada yüzeye biriken fazlalıklar yüzdürme yöntemi yardımıyla alınır ve yüzey yağlı düzgün bir yapıya kavuşturulur.
Malatya bası beton aşamaları profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu aşamaların hiçbirinde amatörlüğe ya da deneyimsizliğe yer yoktur. Yapılacak ufak bir hata bütün çalışmaya mal olabilir. Sırada yüzeyin sertleştirilmesi ve yüzeye önceden seçilen renkler ile desenlerin uygulanması vardır.

Yavaş yavaş sona gelinen aşamaya nihai bitirme ve tazyikli su ile temizleme işlemleri uygulanır.

En son olarak ise tamamen kimyasal bir karışım olan kür adı verilen karışım uygulanır. Bu karışım sayesinde yüzeydeki gözle görülmeyen pürüzler ve çatlaklar kapatılır. Böylece yüzey tamamen sızdırmaz ve kaydırmaz bir yapıya dönüşür.

Baskı Beton Uygulamasında Kullanılan Malzemeler

Baskı beton uygulamalarında birçok çeşitte teknik malzemeler kullanılır. Kullanılan malzemeler ustadan ustaya değişiklik gösterebileceği gibi firmalar arası da değişiklik gösterebilir. Malatya baskı beton malzemeleri, dünya standartlarına uygun ve en son teknoloji ürünü olan malzemelerdir. Kullanmakta olduğumuz malzemelerin en başında ise;

Boya
Yüzey ve renk sertleştirici
Sivri uçlu ve yuvarlak malalar
Önceden seçilen dekoratif kalıplar
Harç
Cila
Tokmak
Kalıp ayırıcı

Türünden malzemeler yer alır. Bu malzemeler hemen her firmada bulunması gereken en temel malzemelerdendir.