Duvar Baskı Beton

Özel Duvar Baskı Beton Sistemleri

Geleneksel yöntemler yerine pratik ve uzun ömürlü sistemler ile tanışıyoruz. Özelikle farklı beklentileri olan kullanıcılar bu özel metotlara daha fazla ilgi duyuyorlar. Son dönemde etkili şekilde kullanılmaya başlanan duvar baskı beton sistemleri en ideal sonuçları her bakımdan sağlayan çok özel yöntemlerdir. Bu harika ve modern betonlar sizlere istediğiniz ahşap sıcaklığını ya da tarihi taş duvar tarzını anında yansıtacaklardır. Uygulamaları da oldukça kolay ve zaman almayan bu sistemler, dayanımlı ve şık duruşları ile her zaman tercih ediliyor.

Duvar Baskı Beton Faydaları ?

duvar baskı beton
Duvar Baskı Beton

Yeni nesil teknolojiler her yanımızı sarsa da bazen eski ve sofistike mekanlar hepimizin hoşuna gider. Bu harika sistem sayesinde sizler de özel ve etkili bir alan yaratabilir, duvar baskı beton sistemleri ile inanılmaz sonuçları etkin şekilde oluşturabilirsiniz. Bu farklı sistemler özel ve etkin sonuçları alacağınız, sizler için ideal ve inanılmaz bir ortam yaratmanızı sağlar. Uzun yıllar iç ve dış etmenlere de dayanıklılık gösterecek olan bu ürünler, solma ya da dökülme olmadan ilk günkü ki görünümlerini koruyacaklardır. Bu neden ile sizler de bu farklı ve özel teknikleri uygulatmanız durumunda harika bir görselliğe kısa sürede kavuşur, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Her zaman sizler için farklı ve özel yöntemler geliştiriliyor. Beton konusunda da geliştirilmiş olan bu harika sistemler, en özel sonuçları almanızı sağlayacaktır.
En ideal çözümleri yaşadığımız bu çağda, görsellik kadar kullanışlı ve sağlıklı olmasını da isteriz. Kullanılan ürünlerde belirtilen bu kriterlerin tamamını ve daha fazlasını da bu özel sistemler sizlere fazlası ile karşılayacaktır. En özel ve en farklı sonuçları alacağını duvar baskı sistemleri özel dokular yaratmak, farklı ve etkin sonuçları elde etmek için en farklı ve en ideal ürünlerdir. Bu harika sistemler evlerinizde, iş yerleriniz, bahçelerinizde ve yaşadığınız her alanda istediğiniz görselliği sizlere sunarken, sağlıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaklardır. Bu neden ile duvar baskı sistemleri etkin ve artık her alanda karşımıza çıkan yeni nesil sistemlerdir. Uzun ömürlü kullanımları, solmayan renkleri ve harika sonuçları sağlaması nedeni ile bu farklı alternatifi sizler de değerlendirebilirsiniz.

Dünya genelinde en çok kullanılan ve beğenilen duvar kaplama sistemlerinden bir tanesi de baskı beton sistemleri olmaktadır. Duvar baskı beton çok fazla modelde seçeneğe sahip olan en gözde uygulamalardan olmaktadır. Tamamen doğayla uyumlu, antik, tarihi, modern ya da kültürel görünümler elde edebilmektesiniz. En yaygın olarak kullanılan uygulamalardan olan bu sistem en çokta sağlamlığı, kalitesi, ekonomikliği ve estetik görünümüyle ön plana çıkmaktadır. Bu sistem kesinlikle kolay kolay bozulmamakta, çatlamamakta ya da renk solması gibi bir durum yaşamamaktadır.

Oldukça geniş bir kullanım alanı yelpazesine sahip olan duvar baskı beton birçok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Baskı beton uygulamalarının kendi içerisindeki farklı bir uygulama olan duvar baskı beton estetik görünümüyle bütün görenlerin beğenisini kazanmaktadır. Duvar baskı beton uygulaması, taş duvar kağıdı ile tuğla kaplama kullanılarak elde edilen ve beğendiğiniz desenlere adeta gerçekmiş gibi üç boyutlu bir görünüm kazandıran uygulama olmaktadır. Duvarlara derinlik kazandırma noktasında özel kalıpları kullanılmakta olup, neredeyse hemen her duvara kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Bu yöntemle elde edilen duvarlar çevresiyle çok uyumlu olmakta ve ortaya birbirinden şık estetik görünümlü yapılar çıkmaktadır. Oluşan bu estetik görünümlü yapılar görenlerin dönüp bir kez baktığı güzellikte olmaktadırlar. Özel içeriği sebebiyle uygulama yapılan duvarlara müthiş bir parlaklık ve canlılık kazandırmaktadır. Duvar baskı beton uygulamaları sayesinde artık sizde sıradan duvarların dışına çıkacak ve mükemmelliği yakalayacaksınız. Tamamen çevre dostu olan bu uygulama ile adeta orada bir duvar yokmuş gibi hissedeceksiniz.

Duvar baskı beton uygulaması sizlere sınırsız sayıda desen ve renk seçeneği sunmaktadır. Bu sayede hemen her tür deseni ve rengi uygulatabilme imkanına sahip olmaktasınız. Sizde sıradanlığın dışına çıkarak herkesten farkınızı ortaya koymak ve mükemmel görünümlü duvarlara sahip olmak istiyorsanız, duvar baskı beton sistemleri tam size göre olmaktadır. Türevlerinden tamamen farklı olan bu uygulama hem ekonomik olmakta hem de çok şık görünümler oluşturmaktadır.

Duvarınıza uygulatır uygulatmaz farkını ortaya koyacak olan sistem ile çok canlı ve kusursuz duvarlara kavuşacaksınız. Yaptıranların bir daha vazgeçemediği ve daha önceden yaptırmadığına pişman olduğu bu uygulama ile sizlerin de tanışma vakti geldi. Benzerlerinden kalite farkından dolayı çok kolay bir şekilde ayrılan bu sistem sayesinde duvarlarınız adeta canlı gibi gözükecektir. Özellikle de duvar baskı beton sistemlerinin nem tutmama özelliği duvarlarınızı hemen her tür olumsuz hava koşulundan koruyacak ve çatlamasına engel olacaktır. Esasında bu uygulamanın en çok tercih edilme sebeplerinden birisi de çok uzun yıllar canlılığını kaybetmeden yapısını koruyabilmesi olmaktadır.

Duvar Baskı Beton Kullanım Alanları Nerelerdir?

Baskı beton sistemleri esasen aklınıza gelebilecek hemen her alana rahatlıkla uygulanabilmektedir. Duvar baskı beton sistemleri de bu alanlardan bir tanesi olmaktadır. Duvarlara elle yerleştirilmiş aş görüntüsü veren uygulama duvarlardaki şıklığı ve renk canlılığı ile göz doldurmaktadır. Birçok farklı desende uygulanabilme imkanına sahip olmaktadır. Duvar baskı beton uygulamalarının çok tercih edilme sebepleri arasında hemen her tür duvara rahatlıkla uygulanabilme özelliği de etkili olmaktadır.

Adeta elle döşenmiş hissi uyandıran bu uygulamadan kesinlikle memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü uygulandığı bütün duvarlara ayrı bir hava ve sinerji katmaktadır. Biz müşterilerimize şunu daha garanti edebiliyoruz. Bir kez duvarlarına baskı beton uygulaması yaptırdıktan sonra asla başka bir uygulamayı istemeyecekler. Yaptığımız işe ve ortaya çıkan esere bu kadar güveniyoruz. Ancak burada elbette ki en önemli nokta kullanılan malzemenin kalitesi kadar, bu malzemeyi uygulayan kişilerde etkili olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle köklü, ne yapması gerektiğini iyi bilen ve alanında uzman ekibe sahip firmalarla çalışmalısınız.

Bu alanda başarılı olmuş bir firmayla iş yapmanız oldukça sağlıklı sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bu alanda profesyonel ve köklü bir firma olarak duvar baskı beton uygulama alanları nelerdir diye merak edenlere, hemen her tür duvara rahatlıkla uygulanabilmektedir diyoruz. Bize bunu dedirten kullandığımız malzemenin kalitesi ve alanında uzman teknik elemanlarımız olmaktadır. Baskı beton uygulamasında sadece harcın kalitesi yeterli olmamaktadır. Bunun yanında kullanacağınız renk pigmentlerinin kalitesi de oldukça önemlidir. Renk pigmentlerinin kaliteli olması sonucu duvarlarınızın yüzeyi oldukça parlak ve canlı renklere sahip olacaktır.

Bu renkler kesinlikle kolay kolay canlılığını kaybetmez ve kolay kolay renklerinde solma meydana gelmez. Hemen her tür renkle kombine edebileceğiniz sınırsız sayıda desen seçeneği ile duvarlarınız adeta doğaya ait doğanın içinden bir nesne gibi görünecek. Duvar baskı beton uygulamasını; evinizin balkonuna, terasına, havuz kenarlarınıza ya da hemen her çeşit duvarınıza rahatlıkla uygulatabilmektesiniz.

Neden Duvar Baskı Beton Sistemleri?

Günümüzde dünya genelinde birçok firma, şirket, kurum ve şahıslar duvar baskı beton uygulamasını tercih etmektedir. Tercih etmeleri arasında birçok sebep olmakla birlikte bu sebeplerden bazıları var ki oldukça ön planda olmaktadır. İlk olarak duvarlarınız baskı beton uygulaması ile adeta yeniden şekillenmekte ve apayrı bir görünüme bürünmektedir. Bu sayede sanki duvarlarınızı yeni baştan yaptırmışsınız gibi bir görüntü oluşacaktır. Ortaya çıkacak olan görüntünün güzelliği bir yana, sizi duvarınızı yıktırıp yeni baştan yaptırma masrafından da kurtarmaktadır.

Duvar baskı beton tercih edilme sebepleri arasında ilk başta gelenlerden bir tanesi de kesinlikle duvarlarınızda estetik açıdan mükemmeli yakalayacaksınız. Sizlere orijinal desen ve renklerle uygulama yapılmış adeta canlı gibi görünen duvarlar teslim edilmektedir. Yine bu uygulamanın kesinlikle rakibi bulunmamaktadır. Eşsiz sağlamlık kalitesi le bir kez masraf edersiniz sonrasında ise ömürlük kullanırsınız. İşini bilen uzman ellerde kaliteli malzemelerle uygulanan baskı beton her istediğiniz duvara rahatlıkla uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Baskı beton sistemleri bütün dünyada sağlamlığı ve kalitesi ile ün yapmış sistemlerdir. Hemen her tür hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olmaktadırlar. Kesinlikle yakıcı güneşten ya da çok soğuk havadan etkilenmemektedir. Hemen her tür dış etkene karşı oldukça dirençlidir. Duvar baskı beton uygulamaları kesinlikle nem ve küf tutmaz, böylece duvarlarınızda herhangi bir aşınma ya da yıpranma yaşanmamaktadır. Özel içeriği sebebiyle renk canlılığını uzun yıllar koruyabilen bu uygulama ile duvarlarınızda istediğiniz desenleri oluşturabilmekte ve adeta bir manzaraya bakar gibi olmaktasınız. En çok tercih edilme sebepleri arasında;

  • Dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.
  • Kullanımı ve temizliği gayet kolay olmakla birlikte leke, küf ve nem tutmamaktadır.
  • Güneşten etkilenmez ve renk canlılığını kaybetmez.
  • Soğuk havalardan dolayı duvarlarınızda asla yıpranma ve çatlama oluşmaz.
  • Benzerlerine göre çok ekonomiktir.
  • Birçok farklı desen ve renk seçeneği bulunmaktadır.
  • Estetik görünümlere sahiptir.
  • Pratik bir işlemle gerçekleştirilmektedir. En başta bunlar olmak üzere daha birçok özelliği duvar baskı beton tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Duvar Baskı Beton Fiyatları

Bu uygulamanın en çok tercih edilen uygulama olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi de ekonomik olmasıdır. Benzerlerine göre çok uyguna yaptırdığınız bu işlem sizlere rakiplerine oranla çok daha uzun yıllar hizmet etmektedir. Bu sayede hem yaptırırken hem de kullanırken kazanmış olacaksınız. Baskı beton uygulama fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Fiyatlarda firmanın kalitesi, kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak alanın büyüklüğü etkili olmaktadır. Burada en önemli olan ise yaptıracağınız firmanın köklü ve işini iyi bilen bir firma olması olmaktadır. Duvar baskı beton fiyatları iyi araştırılmalıdır, ancak bundan daha önemlisi işi vereceğiniz firmayı araştırmanız olmaktadır.

Duvar Baskı Beton Uygulamaları

Yapıların dizayn ve görseline tarz ekleyen özel beton seçeneklerine ulaşmak için Cihanoğlu baskı beton sitesini inceleyebilirsiniz. Sitede en kaliteli ve içeriğinde en kaliteli yapı malzemeleri kullanılmış olan baskı beton seçenekleri sunuluyor. Her biri özenle hazırlanmış olan bu betonlar yapılara sağlamlık ve dayanıklılık kazandırırken aynı zamanda görsel detay da ekliyor.

Zemin baskı beton ürünlerinin farklı özelliklerde sunulduğu sitede muhteşem görünümlü betonlar sergileniyor. Yapıya özel baskı beton seçenekleri arasından seçimler yapmak için siteye ulaşabilirsiniz. İnşa çalışmalarınızda ya da tadilat çalışmalarınızda en kaliteli betonları kullanmak istiyorsanız sitede sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. Türkiye genelinden mükemmel kalitede baskı beton ürünleri satın almak için Cihanoğlu Baskı Beton sitesini tercih edebilirsiniz.

Baskı Beton

Zemin Baskı Beton

Duvar Baskı Beton

Baskı Beton Rampaları

Baskı Sıva Betonları
Diğer baskı beton kaynak sitesi
Tıkla Ara
× Whatsapp