Kahramanmaraş Baskı Beton
08
Ara

Kahramanmaraş Baskı Beton

Yüzey dekorasyon çeşidi ve uygulanabilirliği açısından en kullanışlı uygulamalar baskı beton uygulamalarıdır. Hemen her tür iç ve dış mekanlara Kahramanmaraş baskı beton farkıyla rahatlıkla uygulanabilmektedir. Uygulandığı alanlara kesinlikle ayrı bir hava katan baskı beton uygulaması ile sizlerde artık çok şık mekanlara kavuşacaksınız. Baskı beton dünya genelinde günümüzün en çok tercih edilen, beğenilen ve uygulaması yapılan zemin kaplama sistemleridir. Elbette bu kadar beğenilmesinde birçok farklı etken bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Baskı Beton
Kahramanmaraş Baskı Beton

Kullanılan malzemenin kalitesi ile elbette ki bu kaliteye şekil verecek profesyonel bir kadro bu farklı etkenlerin en başında gelmektedir. Firma olarak işimizi ciddiye alıyor ve severek yapıyoruz. Her bir çalışanımız yıllardan beri bizimle çalışmakta olup, kesinlikle hepsi de alanında profesyonel kişilerdir. Yaptığımız her işi en iyi şekilde yapıyor ve tam zamanında teslim ediyoruz. Yılların tecrübe ve deneyimine sahip Kahramanmaraş baskı beton için her zaman ilk öncelik %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu sebeple sadece ilimizde değil bütün bölgemizde en çok tercih edilen firma konumundayız.

Hemen her alana baskı beton uygulama kapasitesine sahip olan firmamız sadece Kahramanmaraş sınırları içerisinde hizmet vermemektedir. Başta bölgemiz olmak üzere bütün ülkemize hizmet verebilme imkanı ve kapasitesine sahip bulunmaktayız. Şimdi baskı beton uygulaması, nasıl yapıldığı ve nerelere yapıldığı hakkında genel bilgiler verelim.

Baskı Beton Nedir?

Günümüzün en popüler zemin kaplama sistemi olan baskı beton nedir diye birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Evet baskı beton uygulamaları zemine ya da duvara yüzlerce farklı renk ve desen seçeneği ile rahatça uygulanabilen yüzey kaplama sistemleridir. Ekonomik açıdan benzerleri ile kıyas edilemeyecek kadar uygun bir özelliğe sahiptir. Uzun ömürlü ve çok sağlam uygulamalardır. Uygulandığı her mekana ayrı bir zarafet ve şıklık katmaktadır. Çevresiyle tamamen uyum içerisinde olan uygulamalardır.

Kahramanmaraş Baskı Beton Avantajları

 1. Her daim %100 müşteri memnuniyeti ve müşteri haklıdır prensibiyle hareket etmekteyiz.
 2. İşimizi severek ve profesyonelce yapıyoruz.
 3. Uygulamalarımız sağlam, uzun ömürlü ve estetik görünümlü uygulamalardır.
 4. Firmamız garantili olarak hizmet sunmakta olup, yaptığımız her işimizin her türlü teknik desteğimizle sonuna kadar arkasındayız.
 5. Bütün müşterilerimizle yapılacak olan hemen her detayı en başından konuşur ve uygulama ile ilgili her bir noktayı sözleşmeye dökeriz. Böylece asla işimize hile ya da yanlış karıştırmadan istenildiği gibi teslim ederiz.

Bütün bu yazdıklarımız Kahramanmaraş baskı beton avantajları arasında olup, vatandaşlarımızın yararına maddelerdir.

Baskı Beton Uygulama Alanları

Yılların tecrübesine sahip köklü bir firma olarak profesyonel bir kadroya sahibiz. Aklınıza gelebilecek hemen her alana rahatlıkla baskı beton uygulaması yapabiliyoruz. Baskı beton uygulama yapacağımız alanları özetlemek gerekirse, siz hayal edin biz uygulayalım. Fakat genel olarak en sık uygulama yaptığımız alanların başında ise;

 • Yürüyüş yolları
 • Teraslar
 • Lunaparklar
 • Peyzaj çalışmalarının yapıldığı şehir içleri
 • Özellikle tarihi turistik alanlar
 • Sahiller
 • Otantik kafeler
 • Alışveriş merkezleri
 • Geleneksel görünümlü oteller
 • Duvarlar
 • Caddeler
 • Otoparklar
 • Havuz kenarları
 • Parklar ve bahçeler
 • Okullar
 • Hastane bahçeleri

Gibi alanlar gelmektedir. Kahramanmaraş baskı beton uygulama alanları tabi ki bu kadarla sınırlı kalmamaktadır. Bu alanlara ek olarak en çok uygulama yaptığımız alanlar dairelerde yer alan mutfak, koridor, banyo, balkon gibi mekanlardır.

Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Birbirinden güzel görünümler sunan baskı beton uygulaması birçok farklı aşamadan meydana gelmektedir. Her bir aşama kendi içerisinde ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. Kesinlikle baskı beton uygulamalarınızı tanımadığınız kişi ya da kişilere yaptırmayınız. Dünya genelinde en çok tercih edilen zemin kaplama sistemi baskı betonun aşamaları aşağıdaki gibidir.

Baskı beton uygulamalarının ilk aşaması zemin etüdü aşamasıdır. Bu aşama çok önemli olup, zemindeki istenmeyen türden nesneler zeminden temizlenir. Bu nesnelerin arasında çakıl, taş, kaya, toprak parçası, çim ya da çöp türü yer almaktadır. Yapılan temizlik çalışmasının ardından zemin düzleştirilir. İhtiyaca binaen Kahramanmaraş baskı beton uzman ekibimiz zemine granül taş dolgusu yapabilir.

İkinci aşama olarak bir diğer önemli aşama olan formların uygulanması aşaması gelmektedir. Bu aşamada artık formlar zemine düzgünce yerleştirilir. Uygun drenaj sıcaklığının elde edilebilmesi için gerekli hassasiyet gösterilir.

Sırada baskı beton uygulaması için olmazsa olmazlardan olan özel içerikli harcın hazırlanması ve zemine uygulanması gelmektedir. Uzman ekibimiz tarafından beton mikserinde hazırlanan harç uygun kıvama gelince zemine dökülmektedir. Bu aşamanın en önemli bir diğer kısmı da harcın dökülmesi aşamasıdır. Çünkü harç dökülürken bütün yüzeye eşit dağılımı sağlanmalı ve kesinlikle yüzeyde boşluk bırakılmamalıdır. Aynı zamanda Kahramanmaraş baskı beton ekibi yüzeyde hava kabarcığı unutulmaması içinde büyük gayret göstermektedir.

Betonun dökülmesinden sonra sırasıyla şaplama ve yüzey sertleştirme aşamaları gelir.

Artık seçilen renk ve desenler zemine uygulanabilir. Bu işlemin ardından nihai bitirme aşaması uygulanır.

Son olarak ise zemin yüzeyine kür adı verilen özel bir karışım dökülür. Bu karışım sayesinde yüzey parlak, sızdırmaz ve kaydırmaz bir özelliğe kavuşur. Artık baskı beton uygulamanız hazırdır.

Baskı Beton Uygulamasında Kullanılan Malzemeler

Uygulamada kullanılacak olan malzemeler tamamen firmanın ve işi yapacak olan ustaların inisiyatifindedir. Ancak her ne kadar firmadan firmaya değişiklik gösterse de bazı malzemeler olmazsa olmazdır. İşte olmazsa olmazımız olan malzemeler;

 • Sivri uçlu ve yuvarlak malalar
 • Önceden seçilen dekoratif kalıplar
 • Harç
 • Cila
 • Tokmak
 • Kalıp ayırıcı
 • Boya
 • Yüzey ve renk sertleştirici

Kahramanmaraş Baskı Beton Fiyatları

Firmamız Kahramanmaraş baskı beton fiyatları konusunda her zaman vatandaşlarımızdan yana olmuştur. Yıllardan beri uygun fiyat politikamızdan asla taviz vermedik ve kaliteyi her daim vatandaşlarımızın hizmetine en uygun fiyattan sunduk. Fiyat politikamızda genel olarak uygulama alanının fiziki yapısı, büyüklüğü ve kullanılacak olan malzemenin kalitesi belirleyici olmaktadır.