Van Baskı Beton
30
Ara

Van Baskı Beton

Baskı beton uygulamaları son yılların en gözde yüzey kaplama uygulamalarından birisidir. Rakipleri ile arasında kıyaslanamayacak derecede bariz bir kalite farkı bulunmaktadır. Van baskı beton uygulamaları birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Dünya genelinde en çok tercih edilen uygulama gerçekten de bu beğeniyi sonuna kadar hak etmektedir. Çevresiyle tamamen uyum içerisinde olan baskı beton uygulamaları uygulandıkları hemen her mekana farklı bir estetik görünüm kazandırmaktadır. Baskı beton denildiğinde akla hemen herkeste şıklık ve zarafet gelmektedir.

Van Baskı Beton
Van Baskı Beton

Ama bütün bu anlattıklarımız elbette tek başına kendiliğinden olmamaktadır. Her güzel eserin arkasında başarılı bir sanatkar olması gibi, bu güzel uygulamaların gerçekleşmesi için profesyonel bir ekip gereklidir. Bu profesyonel ekip yılların tecrübe ve deneyimine sahip köklü firma Van baskı beton bünyesinde hazır şekilde sizleri beklemektedir. %100 müşteri memnuniyeti ve profesyonel işçilik anlayışıyla hizmet eden firmamız tüm vatandaşlarımıza garantili olarak hizmet sunmaktadır. Hemen her tür yüzeye rahatlıkla baskı beton uygulaması yapabilmekteyiz.

Baskı Beton Nedir?

En çok merak edilen sorulardan bir tanesi bu kadar beğenilen ve uygulanan baskı beton nedir sorusudur. Baskı beton sistemleri hem duvara hem de zemine kolaylıkla uygulanabilen ve çok uzun yıllar bozulmadan ilk günkü gibi kalabilen uygulamalardır. Firmamızca yapılan bütün baskı beton uygulamaları garantili olup, tamamı en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Rakipleri ile kıyaslanmayacak derecede üstün özelliklere sahip uygulama ile sizde mekanlarınıza ayrı bir hava katabilirsiniz.

Birçok özelliği bulunan uygulamanın en çok tercih edilmesini sağlayan ve kendini ispat eden en önemli özellikleri ise; ekonomik olması, uzun ömürlü olması, kısa sürede uygulanması ve estetik bir görünüm sunmasıdır.

Van Baskı Beton Sözleşmesi

Yılların tecrübesine sahip köklü bir firma olarak bizim için her zaman müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Buna binaen bütün uygulamalarımız garantili olup, her tür sorunda anında teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Van baskı beton olarak müşterilerimizin %100 memnuniyeti adına anlaşma sağladığımız zaman bunu anında sözleşmeye döküyoruz. İş bu sözleşmede yapılacak uygulama ile ilgili hemen her detaya yer verilmektedir. Uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğü, maliyeti, ödeme koşulları, kullanılacak malzemeler ve seçilen renk/desen gibi hemen her detay sözleşmede yer almaktadır.

Yapılan sözleşmenin imzalı bir nüshası müşteriye verilirken, imzalı bir nüshası da bizde kalmaktadır. Böylece yapılacak olan uygulama daha baştan belirlenmekte ve müşterilerimize iş bitiminde kesinlikle farklı bir iş teslimi yapmıyoruz.

Van Baskı Beton Uygulamasında Firma Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Baskı beton uygulamalarında başta Van baskı beton firması olmak üzere dikkat edilmesi ve aranması gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Sorumlu bir firma olarak biz bu noktada he zaman vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz.

 1. Uygulama yaptıracağınız firmalar kesinlikle en azından aşağıdaki nitelikleri taşımalıdır.
 2. Köklü ve herkesçe bilinen bir firma olmalıdır,
 3. Baskı beton uygulamalarındaki geçmiş referansları incelenmelidir,
 4. Baskı beton uygulama noktasında uzman bir kadroya sahip olmalıdır,
 5. Üzerine aldığı işi zamanında teslim edebilmeli, Ülkemizin her yerinden iş alabilmeli ve teknik destek sağlayabilmeli.

Baskı Beton Uygulama Alanları

Baskı beton uygulama alanları kullanıcılarına çok geniş bir yelpaze sunmaktadır. Van baskı beton uygulama alanları noktasında müşterilerine siz hayal edin biz uygulayalım sloganıyla bunu ifade etmektedir. Çünkü kaliteli malzeme ve profesyonel bir ekiple uygulama yapamayacağınız alan yoktur. En çok uygulama yaptığımız alanların başında ise;

 • Yürüyüş yolları
 • Teraslar
 • Lunaparklar
 • Peyzaj çalışmalarının yapıldığı şehir içleri
 • Tarihi turistik alanlar
 • Sahiller
 • Otantik kafeler
 • AVM’ler
 • Oteller
 • Duvarlar
 • Caddeler
 • Otoparklar
 • Havuz kenarları
 • Parklar ve bahçeler
 • Okullar
 • Hastaneler
 • Belediye binaları

Gibi alanlar en sık uygulama yaptığımız alanlardandır.

Özel Yaşam Alanlarında Van Baskı Beton

Kamusal alanlar ve binalar haricinde yine özel yaşam alanları da bizim uyulama alanlarımıza girmektedir. Van baskı beton özel yaşam uygulama alanlarının başında ise; mutfaklar, banyolar, balkonlar, yazlıklar, bağ evleri ve villalar gelmektedir. Buralardaki alanlarınıza da rahatlıkla baskı beton uygulaması yapılabilmektedir. Tamamen çevresiyle uyumlu olan baskı beton uygulamaları ile sizde mekanlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Baskı beton uygulamaları her ne kadar kısa sürede uygulanan bir zemin kaplama sistemi olsa da ardışık bir kısım aşamalardan oluşur. Bu aşamaların hepsi de uzmanlık gerektiren aşamalardır.
İlk olarak baskı beton uygulaması yapılacak alanda zemin etüdü çalışması yapılır ve zemindeki istenmeyen türden nesneler temizlenir.

İkinci aşama olarak ise, formların belirlenip ayarlanması ve zemine yerleştirilmesi işlemi halledilir. Bu ilk iki aşama oldukça önemlidir.
Sırada Van baskı beton yerleştirme aşaması yer almaktadır. Bu aşamada harcın hazırlanması ve zemine dökülmesi işlemi yapılır. Özel içeriğe sahip harç uzman kadromuz tarafından hazırlanır ve uygun kıvama geldiğinde zemine dökülür. Zemine dökülme aşamasında diğer çalışanlarımız harcın bütün yüzeye eşit dağılımı ve boşluk bırakılmaması için azami gayret gösterir.

Sırada şaplama denilen yüzeydeki fazlalığın alınması ve pürüzsüz bir yüzey oluşturulması gelmektedir.
Şaplama işleminin ardından sertleşmeye bırakılan yüzeye renkler ve desenler uygulanır.

Artık süpürge tekniği ile uygulama bitirilir ve ardından tazyikli su ile temizlenir. En son olarak ise yüzeye özel bir kimyasal karışım olan kürleme işlemi uygulanır.

Van Baskı Beton Fiyatları

Ülkeler için her zaman en maliyetli konulardan birisi zemin kaplama işi olmuştur. Ancak Van baskı beton fiyatları başta olmak üzere artık baskı beton uygulamaları sayesinde hem bireyler hem de devletler zemin kaplama işini artık çok daha uygun fiyatlara mal eder olmuştur. Çünkü rakipleri ile kıyaslanamayacak kadar ekonomik olan bu uygulama aynı zamanda çok uzun ömürlü olması sebebiyle de kazanç sağlamaktadır.