Tokat Baskı Beton
27
Ara

Tokat Baskı Beton

Tokat baskı beton olarak uzun yıllardan beri halkımıza en kaliteli uygulamaları gerçekleştiriyoruz. İlk başta ekonomik olması açısından kullanılan bu uygulama, zamanla sağlamlığı ve şıklığı ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Dünya genelinde en çok tercih edilen bu sistem ile yüzey kaplama sektöründe yeni bir çığır açılmıştır. Rakipleri ile kıyaslanamayacak kadar üstün özellikleri bulunan bu teknik ile sizde ömürlük uygulamalara kavuşacaksınız.

Uygulandığı alanlara farklı bir görünüm ve hava katan bu uygulama ile sizde çevresiyle uyumlu ve adeta canlı gibi duran yüzeylere sahip olabilirsiniz. İnsanların bu uygulamayı tercih etmelerindeki öncelikli sebep sağlam olması, uzun ömürlü olması, kısa sürede tamamlanması, ekonomik olması ve estetik bir görünüme sahip olmasıdır. Tokat baskı beton yıllardan beri vatandaşlarımıza bu alanda en kaliteli yüzey uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Uygulamalarımızın tamamı garantili ve %100 müşteri memnuniyeti garantilidir.

Tokat Baskı Beton
Tokat Baskı Beton

Baskı beton uygulamasının kısa sürede tamamlanması bazı vatandaşlarımızda kolay bir uygulama olduğu algısını oluşturmaktadır. Oysa işin aslı kesinlikle öyle değildir. Birçok aşamadan oluşan bu uygulamanın her bir aşaması profesyonellik istemektedir. Bu yüzden kesinlikle baskı beton uygulamalarınızı bu alanda uzman olmayan kişilere yaptırmayınız. Çünkü aşamalardan herhangi birisinde yapılacak ufak bir hata bütün uygulamanın boşa gitmesine sebep olabilir. Doğru bir şekilde gerçekleştirilen uygulamalar adeta canlı gibi gözükmekte ve çok sağlam olmaktadır.

Çok uzun yıllar canlılığını kaybetmeden kalabilen Tokat baskı beton uygulamaları ile eşsiz görünümde yüzeyler sizleri beklemektedir. Sadece bulunduğumuz ile değil, bütün Türkiye’ye hizmet sağlıyoruz. Firmamıza web sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden ya da doğrudan ikamet adresimizden rahatlıkla ulaşabilmektesiniz.

Baskı Beton Sağlam Mı?

Sadece ülkemizde değil bütün dünyada popüler olan baskı beton yüzey kaplama sisteminin asıl popülaritesi sağlamlığından kaynaklanmaktadır. Yapılan uygulamalar çok uzun yıllar bozulmadan ve canlılığını kaybetmeden kalabilmektedir. Görünüşü itibariyle Arnavut kaldırımlarına benzeyen baskı beton uygulama itibariyle ondan farklıdır. Geniş bloklar halinde tek parça olarak uygulanan baskı beton uygulamaları bütün halinde olduğu için arasında açılma, çim çıkma ya da farklı bozulmalara uğramaz.

Kullanılan betonun özel içeriği sebebiyle çatlama dahi yapmayan bu uygulama uzun yıllar sağlam şekilde kalmaktadır. Bu yüzden özellikle kaldırım ve yürüyüş yolları gibi alanların vazgeçilmez uygulamasıdır. Tokat baskı beton sağlam mı diye soran müşterilerimize garanti sürenizi siz belirleyin diyoruz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve profesyonel işçiliğimize sonuna kadar güveniyoruz.

Tokat Baskı Beton Uygulama Alanları

Kullanılan kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik neticesinde hemen her alana rahatlıkla uygulanabilme imkanı bulunmaktadır. Yıllardan beri birçok alana baskı beton uygulaması yapıyoruz. Özellikle yaptığımız uygulamaların kaliteli olması ve beğenilmesi neticesinde birçok kurumdan iş daveti alıyoruz. Uygulama alanı noktasında aklınıza gelebilecek hemen her alana rahatlıkla baskı beton uygulamaları yapılabilmektedir. Bizim uygulama yapmamız için sizin hayal etmeniz yeterlidir. En sık kullandığımız Tokat baskı beton uygulama alanları arasında;

 • Havuz kenarları
 • Yürüyüş yolları
 • Otantik kafeler
 • Peyzaj çalışmalarının yapıldığı şehir içleri
 • Özellikle tarihi turistik alanlar
 • Hastane bahçeleri
 • Lunaparklar
 • Alışveriş merkezleri
 • Geleneksel görünümlü oteller
 • Duvarlar
 • Teraslar
 • Sahiller
 • Parklar ve bahçeler
 • Okullar
 • Caddeler
 • Otoparklar

Tokat Baskı Beton Desen Seçimi

Baskı beton uygulamaları için en önemli noktalardan biriside mekanlara uygun desen seçimidir. Doğru desen seçimi ile istediğiniz her ortamı elde edebilirsiniz. Yılların tecrübesine sahip firmamızda yüzlerce çeşitte baskı beton sizleri beklemektedir. Mekanlarınız için en uygun deseni seçme noktasında kararsız kaldığınızda, bu alanda uzman çalışanlarımızdan yardımda isteyebilmektesiniz.

Tokat Baskı Beton Renk Seçimi

Uygulamalarımızda desen seçimi kadar en uygun renk seçimi de oldukça önemlidir. Tokat baskı beton renk seçimi noktasında sizlere her tür kolaylığı sağlamaktadır. Bu alanda çok büyük bir birikim olan firmamız değerli müşterilerimize kolaylık olması adına renk kartelaları hazırlamıştır. Bu kartelalar yardımıyla mekanlarınız için en uygun renkleri kolaylıkla seçebilmektesiniz.

Yine kullandığımız malzemelerin kalitesine ve çalışanlarımızın profesyonelliğine güvenerekten müşterilerimize birden fazla renk seçimi de yapabileceklerini söylüyoruz. Çünkü uzman ekibimiz farklı renk kombinelerini de profesyonel bir şekilde zemine yansıtmaktadır. Baskı beton uygulamalarında en çok kullandığımız renklerin başında açık mavi, koyu mavi, beton grisi, güz rengi ve tuğla kırmızısı gelmektedir.

Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Baskı beton uygulamaları herkesin yapabileceği uygulamalar değildir. Kesinlikle profesyonellik isteyen bir uygulamadır. Tokat baskı beton nasıl yapılır diye merak edenler için ardışık aşamalardan meydana gelen uygulamamızın bir kısım aşamalarından bahsedelim.

Bu işte uzman olan hemen her firma bilir ki, baskı beton uygulamalarında ilk yapılması gereken her zaman düzgün bir zemin etüdüdür. Zeminde bulunan ve istenmeyen türden olan hemen her tür nesne zeminden arındırılır.
Firma çalışanlarımız ikinci aşama olarak uygun hale gelen zemin için formların ayarlaması ve zemine yerleştirilmesi işlemlerin halleder. Bu iki aşamaya biz çok büyük önem gösteririz. Çünkü baskı beton uygulamalarının uzun ömürlü olması bu ilk iki aşamanın sağlıklı yapılmasına bağlıdır.

Üçüncü sırada ise baskı beton uygulamasının en önemli aşaması gelmektedir. Özel içeriğe sahip harcın hazırlanması ve zemine dökülmesi aşamasıdır. Bu yüzden kesinlikle uzman ekip tarafından hazırlanan harç dikkatli bir şekilde zemine uygulanır. Tokat baskı beton çalışanları bu esnada harcın bütün yüzeye eşit dağılması ve boşluk kalmaması için büyük gayret gösterir. Aynı zamanda yüzeyde hava kabarcığı kalmaması da çok önemlidir.

Daha sonraki aşamalarda ise yüzey düzleştirme, sertleştirme, renk ve desen uygulamaları yapılmaktadır.
En son yüzey tazyikli su ile yıkanır ve zemine kür adı verilen özel bir karışım uygulanır.