Nevşehir Baskı Beton
07
Şub

Nevşehir Baskı Beton

Öncelikle baskı betonun ne olduğundan ve nasıl yapıldığından bahsedelim. Başlamadan önce Nevşehir ilinde baskı beton işini yapan en iyi firmalardan biri olduğumuzu söylemek isterim. Nevşehir baskı beton denilince akla ilk gelenlerden olmak için elimizden gelen en iyi hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Şimdi baskı betonun ne olduğundan söz edelim. Baskı beton: Her türlü yerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan zemin kaplama sistemine verilen isimdir. Bin bir farklı desenleriyle ya da birbirinden farklı renkleriyle çeşitliliği çok fazla olduğu için günümüzde çok kullanılmaktadır. Bu yönlerinin olması sayesinde her türlü yere uygun şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca baskı beton bir çok alternatifine karşı çok daha dayanıklı olmasıyla da biliniyor. Bu dayanıklılığı sayesinde çok uzun süreli zarar görmeden temiz bir şekilde kullanılabiliyor. Baskı beton kalıp işleminin sayesinde taşların sanki tek tek döşenmiş gibi görünmesi de olaya ayrı bir güzellik katıyor.

Nevşehir Baskı Beton
Nevşehir Baskı Beton

Tabii bu da bizi tercih etmemiz için güzel bir sebep oluyor. Türlerin bir hayli çok olması nedeniyle kişilerin özel zevklerine göre kalıplar oluşturulabiliyor. Hatta nostaljik bir görüntüye de sahip olması nedeniyle geleneksel bir görüntü sunabiliyor. Diğer zemin kaplama sistemlerine göre çok daha hızlı bir şekilde yapılabildiği için, diğer zemin kaplama türlerine göre biraz daha fazla tercih sebebi oluyor. Unutmadan, baskı beton ile yapılan işlerde asla solma gibi durumlar söz konusu olamaz. Yapılan işler ilk günkü gibi canlılığını her daim korur. Baskı betonun içerisinde zararlı ışınlara özel olarak renk pigmentleri bulunur, bu sayede rahatlıkla ilk günkü görünümünü korurlar ve asla bu görünümde bozulma olmaz!

Çok fazla dirençli bir yapı olmasının yanı sıra, bir hayli fazla tasarımının olması da insanların baskı betonu seçmesine sebep oluyor. Ayrıca çok kolayca temizlenmesiyle ünlüdür. Tabii bazı firmaların kötü işçiliği nedeniyle bu durum değişebiliyor. O yüzden Nevşehir baskı beton ile sizlere en uygun fiyata en kaliteli baskı beton işini sunuyoruz. Son derece kullanıcı dostu bir sistem olması nedeniyle beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacağını garanti ediyoruz. Her türlü yere-mekana uygulanabiliyor olması sebebiyle bu tür bir garantiyi sizlere rahatlıkla verebiliyoruz. Baskı beton, diğer alternatiflerine kıyasla Türkiye’de en çok tercih edilen sistemlerin önde gelenlerindendir.

Nevşehir Baskı Beton Nasıl Yapılır? | Detaylı Anlatım

Hatta sizlerin kafasında soru işareti olarak kalan soruyu (baskı beton nasıl yapılır?) ayrıntılı bir şekilde cevaplayalım. Öncelikle baskı beton yapılmadan evvel mekan itina ile temizlenip hazır duruma getirilir. Yerde eski betona dair hiçbir şey kalmamalıdır. (Not: Toprak, çim ya da beton, orada artık ne varsa) Tamamen tertemiz duruma getirilmelidir. İkinci işlemimiz ise granül dolgun dediğimiz işlemdir. Eğer toprak yeterli seviyede değil ise granül dolgun ile bu durumu düzeltmemiz gereklidir. Şayet gerekirse baskı betonun uygulanacağı her yere taban dolgusu dediğimiz yöntem uygulanır. Baskı beton işleminin yapılabilmesi için şart olan alt alan hazır hale getirildikten sonra formaların uygulanabilmesi çok daha kolay hale gelir. Müşterinin, yani sizlerin seçmiş olduğu baskı beton türüne göre gerekli beton kalıplarıyla iş hemen başlar. Daha sonra formalar, ahşap veya metal çubuklara sıkıca tutturularak betonun dökülmesiyle beraber oldukları yerden çıkartılıp alınırlar.

Tabii Drenaj diye adlandırılan yöntemin uygulanabilmesi için gerekli derecenin yakalanması çok ama çok önemlidir. Baskı betonun sunduğu muhteşem görüntüsünün ardında çok detaylı bir çalışma planı yatar. Çeşitli türlerde yere uygulanabilmesi imkanının olmasının asıl sebebi, baskı beton kalıplarının her türe göre şekillendiriliyor oluşuna bağlıdır. Sürekli çeşitli baskı beton kalıplarının piyasaya çıkıyor olması sebebiyle, var olan şekillerinde ufak oynamalar yaptırarak istediğiniz deseni elde etme imkanı da sunuluyor. Bütün kalıplar kendine özgü bir görünümü beraberinde getirdiği için işlem sonra zeminin nasıl görüneceğini de belirleyebiliyoruz.

Gel gelelim “baskı beton zemine nasıl yerleştirilir?” sorusuna. Öncelikle bu işlem için harcın dört dörtlük olmasını sağlayacak çimentoyu uzman kadromuz hazırlarlar. Baskı beton uygulaması için genel anlamda dört inç boyutuna sahip taşlar uygun olarak görülür. Baskı betonumuz harç aracına doldurularak, daha evvelden hazırlanan harcın yere boşaltılması sağlanır. Daha sonra müşterimizin tercih ettiği desenimiz dökülen baskı beton üzerinde kullanılır. Ve kalıp alması için yüzdürme işi düzgünce yapılır. Son olarak ta süpürge işlemimizi uygularız. Bu işlem baskı betonun son halini almasına yarayacaktır. Ve artık baskı beton işlemimiz belirlenen bölgeye temiz bir şekilde uygulanmış olacaktır.

Nostaljik görünüme sahip baskı beton kalıp türlerinin bir hayli çok olması sizi yanıltmasın! Modern görünüme sahip o kadar çok kalıplar var ki, hangisini seçeceğinizi şaşırırsınız. Nevşehir Baskı Beton olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Kesinlikle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda baskı beton işlerini yapmaktayız. Tamamen seçtiğiniz modele göre tasarlanmış ve en seri biçimde yerin yapılmasına olanak sağlayan kalıpları seçmekteyiz. En iyi baskı beton desenleri uzman kadromuzla birleştiğinde ortaya muazzam eserler çıkmaktadır. Tam bir şah eder diyeceğiniz türden yapılar. Sizler için en kaliteli kalıplarımızı kullanıp gönlünüzü ferahlatacak türden görünümü oluşturuyoruz. Doğru ve işini sağlam yapan bir baskı beton firmasıyla çalışmak oldukça kaliteli sonuçları beraberinde getirir. Evlerinizde, iş yerlerinizde kısacası her yerde güzel bir görünüm kazanmak istiyorsanız baskı beton tam olarak aradığınız sistemdir. Ve aynı zamanda ultra sağlamlığıyla da bu güzelliğe bir puan daha katmaktadır.

Fiyat-performans ikilisini tatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Baskı beton işinde profesyonelleşmiş çalışanlarımızla hizmetinizdeyiz. Baskı beton işleminden sonraki ve önceki görüntüyü gördüğünüzde, baskı betonun ne kadar harika bir buluş olduğunu anlayacaksınız! Tam olarak istediğiniz sonuçları görebilme olanağının baskı beton ile imkansız olmadığının farkına varacaksınız. Nevşehir baskı beton ile yeni nesil baskı betonun farkına varın.