Karabük Baskı Beton
01
Şub

Karabük Baskı Beton

Karabük Baskı Beton olarak sizlere özenle sunduğumuz hizmetimizde dikkat ettiğimiz ve sizlerin de dikkat etmesi gereken hususları, hangi işlemlerin nasıl yapıldığını sizlerle paylaşmak istedik. Zemin üzerinde tek parça bir görünüme sahip olması nedeni ile çok tercih edilen bu zemin kaplaması, üzerine verilen desen ile diğer hazır kaplamaların yarattığı o zemin uyumsuzluklarını ve sorunlarını size yaşatmadan maksimum verim ile uygulanır ve kullanılır.

Karabük Baskı Beton
Karabük Baskı Beton

Uygulanan özel baskı beton tekniğinin ne gibi avantajları olduğundan bahsetmek gerekirse şu şekilde örnek verebiliriz:

  • Dayanıklı ve aşınmaz bir yapıya sahip olması,
  • Özel renk pigmentleri sayesinde solma yapmayan yapısı,
  • Özel işlemler nedeni ile beton dökme işleminin ardından desen uygulanır. Ve desenler sorunsuz aktarılır,
  • Kaymaz ve kaydırmaz özel yapısı sayesinde siz ve sevdikleriniz için güvenli bir ortam oluşturur,
  • Zemine tam uyum sağlaması diyebiliriz.

Karabük Baskı Beton kalitesi çevresinde sağlanan özellikler nedeni ile zemin kaplama konusunda en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Baskı beton işleminde uygulana işlemler tamamen özel yetiştirilmiş elemanlar ve profesyonel kaliteye sahip malzemeler kullanılmalıdır.

Karabük Baskı Beton Çalışma Sözleşmesi

Baskı beton olarak sözleşme aşamasında sadece kendimizi değil müşterilerimizin de haklarını koruma altına almaktayız. Sözlü anlaşmalar ve akıldaki sorular giderildikten sonra iş sözleşme aşamasına geldiğinde karşılıklı sözlü olarak yapılan bütün vaatlerin ve isteklerin tamamının sözleşmeye yazılı olarak aktarılması gerekmektedir. Sözleşme işin tamamlanma süresi, kullanılacak malzeme ve desen ayrıntıları, fiyat, ödeme planı, ürün garantisi ve iş tamamlanmasının ardından verilecek bakım hizmetleri gibi işlemleri açıkça belirtmelidir.

Saha Çalışması

Karabük baskı beton olarak özenle yürüttüğümüz bir uygulama safhasıdır. Bu aşamada zemin temizlenme ile başlanır. Zemin üzerinde herhangi bir tepecik, taş veya çim kalmamalıdır. Çiğ toprak ortaya çıkmalıdır. Baskı beton işleminden en çok verim alabileceğiniz ortam çiğ topraktır. Zemin temizlenmesi tamamlandıktan sonra toprak yapısı kontrol edilir. Toprak yapısı istikrarlı değil ise baskı beton için hazırlanan çimento karışımın oranı istikrarsızlığa giderecek şekilde ayarlanır. Ve zemine en az 4 inç boyutunda taş levhalar yerleştirilmelidir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra kalıp yerleşimi yapılır. Kalıp yerleşiminde kalıplar zemine düzünce yerleştirilip özel vida veya kazıklar ile sabitlenir. Kalıpların zemin yapısına düzgün uyum sağlayıp sağlamadığı, drenaj yapısının düzgün oluşturulup oluşturulmadığı dikkatle incelenmelidir.

Desenli Beton Şekillendirme

Baskı beton olarak siz müşterilerimiz için özenle hazırlanmış renk ve desen açısından zengin kataloğumuz ile sizlere hizmetimizi sunmaktayız. Baskı beton kalıpları metal, ahşap ve plastikten üretilmekle birlikte beton ve zemin yapısına göre başka maddelerden imal edilmiş olabilir, yüksekliği değişkenlik gösterebilir. Baskı beton kalıpları yani formlar iyi durumda olmalı zemin drenajı tam olarak sağlanmalı bu çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir durum.

Karabük Baskı Beton Yerleştirme

Karabük baskı beton olarak sizlerin mutluluğu için her safhasına önem verdiğimiz baskı beton işlemlerinde son aşamalardan biridir. Uygulama uzmanları tarafından özel olarak hazırlanmış beton, ayarlanan beton kalıplarına dökülür. Beton dökümünün ardından kalıplar içine yerleştirilmiş beton için şap işlemi uygulanır. Bu işlem betonun drenaj yapısının sağlanması ve beton yüzeyinin pürüzsüz olmasını sağlar. Kenarda kalan kısımlar özel üretim malalar ile düzenlenir. Ardından şekil kalıpları yerleştirilir. Ve sonrasında kurumaya bırakılan baskı beton için hazırlanmış çimento karışımı kuruma süresi değişkenlik göstermektedir. Kuruma süresini beton karışımının oranları, çevre ısısı ve çiğ toprak yapısı etkilemektedir. Bu yüzden kuruma süresini mutlaka uygulama uzmanına sorarak öğrenmelisiniz. Kuruma süresince gerekli önlemleri alarak uygulama uzmanı bilgisi dışında herhangi bir işlem uygulamamalısınız. Uygulamanız durumunda oluşacak sorunları firmalar karşılamayabilir. Yapacağınız işlem türüne göre zeminin yeniden temizlenip yeniden işlemi uygulanması gerekebilir.

Baskı Beton Sağlıklı Mıdır?

Baskı beton olarak sadece müşterilerimiz için kaliteli değil sağlıklı bir hizmet de sunmaktayız. Aşınma yapmaması sebebi ile tozumaya neden olmayan özel yapısı sayede diğer zemin kaplamalarından ayrılan baskı beton işlemi sağlık açısından zararsızdır. Doğal yollarla elde edilen özel renk pigmentleri sağlık açısından zararsızdır. Ayrıca renk pigmentlerinin beton içine gömülü olması sebebi ile herhangi bir şekilde sizle teması mümkün değildir. baskı beton olarak sadece ucuza kaliteli hizmeti değil, sağlığınızı da güvence altına aldığınız memnuniyet içeren hizmet sunmaktayız.