Düzce Baskı Beton
12
Oca

Düzce Baskı Beton

İstenilen desen ve renkte beton zeminler elde edilen Düzce baskı beton uygulamaları, günlük hayatta tüm zeminlerde uygulanabilmektedir. Farklı bir zemin uygulama yöntemi olan baskı beton sistemi ile bahçeler, kaldırımlar, meydanlar, havuz çevreleri, duvar yüzeyleri gibi tüm yaşam alanlarına renk ve desen verebilirsiniz. Her anlamda size avantaj sağlayan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz baskı betan sisteminde ihtiyacınıza özel olarak beton türünü seçebilir, istediğiniz desen ile zeminlerinize farklılık kazandırabilirsiniz.

Düzce Baskı Beton
Düzce Baskı Beton

Dayanıklılığı çok yüksek olan, mukavemet özelliği çok yüksek olduğu için uzun yıllar çatlama, kırılma, çöme gibi olumsuz durumlar ile karşılaşmıyorsunuz. İstediğiniz desenlere göre tek tek taş döşenmiş görseli yaratabileceğiniz baskı beton teknolojisi ile alternatif desenlere ve renklere sahip olabileceğiniz Düzce baskı beton uygulamaları ile klasik zeminlerden daha şık tasarımlara sahip olan zeminleri daha ekonomik bütçelere elde edebiliyorsunuz.

Baskı Beton Teknolojisi Nasıl Uygulanıyor?

Yeni bir teknoloji olarak hayatımıza girmiş olan baskı beton teknolojisinin uygulaması oldukça kolaydır. Kısa süre de uygulaması yapılan baskı beton için standart olarak C40 beton tercih edilir. Uygulama yapılacak olan alana C40 betonu dökülerek standart beton uygulaması yapılır. Standart beton uygulaması sonrasında sizlere sunulan desen alternatifleri arasından dilediğinizi seçerek desen modelini belirliyorsunuz. Belirlemiş olduğunuz desenlerin kalıplarının yüzeye sıra sıra uygulanması ile elde edilen baskı beton sayesinde zemin hem şık bir görsele sahip oluyor hem de kısa süre de desenli ve renkli bir zemin elde etmiş oluyorsunuz. Düzce baskı beton uygulamaları konusunda sizlere sınırsız desen seçeneği sunduğu için hayal ettiğiniz desenleri evinizde balkonda, terasta, bahçe de uygulayabilirsiniz.

Uygulaması kısa süre de tamamlanan ve eksiksiz bir şekilde uygulanan baskı beton teknolojisi diğer zemin uygulama sistemlerine göre sizin için zaman avantajı yarattığı gibi maddi açıdan da avantaj sağlar. Çok ekonomik bir zemin uygulaması olan baskı beton uygulamaları birim metrekare başsın en ekonomik zemin uygulama yöntemidir. Kullanım alanına göre standart C40 beton yerine daha sert ve mukavemeti daha yüksek betonlarda tercih edebilirsiniz.

Baskı Beton Teknolojisinin Sahip Olduğu Avantajlar

Yeni bir zemin uygulama yöntemi olan baskı beton teknolojisi ile tüm yaşam alanlarında istediğiniz renklerde zeminlere sahip olabileceğiniz gibi sınırsız olarak size sunulan baskı kalıpları ile de dilediğiniz desenlerde zeminlere sahip olabilirsiniz.

Uygulaması çok kolay olan ve kısa süre de uygulanabilen baskı beton sistemi ile renkli ve desenli zeminleri çok kısa süre de elde edebiliyorsunuz.

Mukavemeti ve dayanımı yüksek olan betonlar kullanıldığı için tozuma yapmayan, uzun yıllar kullanılan baskı beton uygulamaların klasik beton uygulamalarından farklı yüzey desenlerine sahip olmasıdır.

Antiseptik ve antistatik özelliklere sahip oldukları için kalıcı kirlere maruz kalmayan ve yüzeylerde kir, toz barındırmayan baskı beton uygulamaları bu özellikleri ile kolayca temizlenebilmektedir. Temizliğinin kolay bir şekilde yapılması, kimyasallara karşı dayanıklı olması ve yüzey estetiğini kaybetmemesi size sunduğu avantajlar arasında yer almaktadır.

Aşırı sıcak, aşırı soğuk, yağışlı havalara maruz kaldığında yüzey renklerini kaybetmeyen, renklerinde solma meydana gelmeyen baskı beton uygulamalarında yüzey desenlerinde de kayıplar yaşanmıyor. İlk günkü desenli yüzeyi kullanım ömrü boyunca koruyan baskı beton uygulamaları sayesinde ekstra tamir veya onarım maliyetleri ile karşılaşmıyorsunuz.

Klasik beton yüzeylerden farklı olarak yüzey renklerinin canlı kalması ve yüzey parlaklığını koruması için istediğiniz zaman cilalayabileceğiniz baskı beton uygulamaları konusunda Düzce baskı beton firması ile iletişime geçebilirsiniz.

İstediğiniz zaman zemin boyaları kullanarak boyayabileceğiniz baskı beton uygulamaları sayesinde evinizin zeminleri, balkon ve teras zeminleri, bahçe oturum alanlarının zeminleri her zaman istediğiniz renge boyanabilir. Bu özelliği ile klasik zeminlerden farklı olarak renkli zeminlere sahip olabilirsiniz.

Düzce Baskı Beton İle Şık Desenli Zeminler

Evinizde veya şehrinizde şık desenli zeminler ile fark yaratmak istiyorsanız size profesyonel olarak yardım edecek olan Düzce baskı beton firması onlarca farklı desen kalıbı ile sizlere hizmet veriyor. İstediğiniz desenleri seçebileceğiniz zengin bir desen çeşitliliğinin sizlere sunuluyor olması uygulama yapılacak yerin kullanım amacı ve çevresel faktörlere göre seçim yapma fırsatını sizlere sunuyor. Modern kalıp desenlerinin kullanıldığı birbirinden özel tasarımlı desenler ile hayal ettiğiniz zemin dekorasyonlarını kolayca yapabiliyorsunuz. Teras dekorasyonu, balkon düzenlemesi, bahçe peyzajı içinde yer alan yürüyüş yollarının modern ve şık tasarımlara sahip olması için sizlere sunulan kalıp desenleri arasından istediğiniz deseni seçebilirsiniz.

Düzce Baskı Beton Uygulama Alanları

Şehir içinde yer alan kaldırımlar, cadde kenarları, yürüyüş yolları gibi kamusal alanlarda,

Bahçe ve park gibi peyzaj düzenlemelerinin yer aldığı ve yürüyüş yollarının bulunduğu alanlarda,

Şehrin meydanlarında, trafiğe kapalı alanlarda,

Evlerin zeminlerinde, teras dekorasyonlarında, balkon dekorasyonlarında, bahçe ve avlu zeminlerinde,

Garaj zeminlerinde, apartman ve site gibi toplu yaşam alanlarının bahçe ve avlularında baskı beton sistemleri uygulanabilir.

Düzce baskı beton uygulamaları yaşam alanı olarak kullanılan ve insanların ayaklarının değdiği tüm zeminlerde istenilen renklerde uygulanabilir. Birbirinden özel tasarımlara sahip olan baskı teknolojisi ile yaşam alanlarınızın zeminlerinde modern dekorasyonları uygulama sırasında yağabilir, temiz ve toz tutmayan zeminlere sahip olabilirsiniz. Ekonomik bütçeler ile hayata geçirebileceğiniz zeminler ile yaşam konforunuzu artırabilirsiniz.