Bitlis Baskı Beton
11
Oca

Bitlis Baskı Beton

Bitlis baskı beton hizmetimiz her geçen gün başarılı bir şekilde sunulmaya devam ediyor. Böylece müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Yaptığımız baskı beton, mekanlar için özel olarak tasarlanan bir zemin kaplama sistemi olmaktadır. Baskı betonun önemli olan özelliği ise döşenmiş taş atarak oldukça hoş bir görünüm sunan bir teknoloji olmasıdır. Baskı betonlar için birçok renk ve desen sunuluyor.

Baskı beton yöntemi ile çeşitli mekanlar için özel tasarımlar yapılıyor.

Baskılı beton teknolojisinin içerisinde bulunan çeşitli renk pigmentleri ile zararlı olan ışınlar için bir teknoloji geliştiriliyor. Böylece ilk günkü gibi kalma durumu oldukça yüksek oluyor.

Bitlis Baskı Beton
Bitlis Baskı Beton

Yüksek ölçüde dayanıklılığı bulunuyor. Bunun yanında birçok renk seçeneği de bulunuyor. Bu durumda birçok farklı tasarımı yapılmasını sağlıyor. Böylece müşterilerimizin tam anlamı ile gerçekleştiriyoruz.

Uyguladığımız baskı beton yöntemi hiçbir şeyden etkilenmeyecek şekilde tasarlamakta olup dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır.

Bununla birlikte beton baskı işlemlerinin temizliği oldukça kolaydır. Bitlis baskı beton firması olarak bizlerle iletişime geçebilir ve bu konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaptığımız bütün işlerde yüksek bir memnuniyet oranına sahip olarak beton baskı ve zemin kaplama ile avantajlar elde edebilirsiniz.

Bulunduğumuz her alan için beton baskı yöntemi ile oldukça hoş bir görünüm elde edecek ve büyük bir fark yaratacaksınız.

Beton Baskı işlemi Nasıl Yapılır?

Baskı beton işlemleri günümüzde en çok tercih edilen zemin uygulamaları arasında yer almaktadır.
Ekibimiz tarafından yapılan baskı beton işlemlerinde ilk olarak uygulamanın yapılacağı zemin temizlenmelidir. Bu zemin temizlendikten sonra ise eskiye dair tüm betonlar ve taş gibi unsurlar çıkartılmalıdır.
Ardından ise toprak incelenmelidir. Eğer toprağın seviyesi yeterli değilse bu durumda granül uygulanarak dolgunlaştırma yöntemi uygulanır yani alt tabanına dolgu yapılır.

Eğer gerekli olursa bu durumda baskı betonun yerleştirileceği yere taban dolgusu yapılır. Daha sonra müşterimizin istediği beton modeli ile birlikte beton kalıpları seçilir ve çalışmaya başlanır.
Formalar birtakım ahşap kazıklar ile tutturulur ve ardından beton dökülür. Bu işlem yapıldıktan sonra ise drenaj için çalışma başlar. Baskı beton işlemleri zeminler için birçok avantaj sunar. Bu avantajlardan en basiti ise kaliteli bir görünüme sahip olmasıdır.
Baskı beton için uygulanan modeller, uygulanan zemine uygun olmalıdır bunun içinde genellikle temel baskı beton kalıpları oluşturulur.
Kalıp modelleri çeşitlidir. Bundan dolayı da seçilen kalıp modelleri aynı zamanda zemin görüntüsünü belirlemektedir. Bundan dolayı bu hususa dikkat ederek kalıp seçimi yapılmalıdır.

Bitlis Baskı Beton İşlemi Zemine Yerleştirme

Bitlis Baskı beton firması olarak gerekli işlemler yapıldıktan sonra zemine yerleştirme aşamasına geçilmektedir. Bu aşama da ilk olarak ekibimiz tarafından harç için çimento karışımı oluşturulur.
Zemin baskı işlemi için betonlar hazırlanır, bu betonların genel olarak 4 inç boyutuna sahip olması gerekir. Zemin kaplama için ideal boyut budur.
Hazırlanmış olan baskı beton harcı kamyona yerleştirilerek özel harç kamyonunda karıştırılır ve ardından zemine dökülür.
Hac işlemi gerçekleştikten sonra ise taşlama aşamasına geçilir. Müşterilerimizin seçtiği baskı betonu yerleştirilir ve ardından yüzdürme işlemi ile çimento iyice oturtulur.

Ardından işte baskı betonunun son görünümü elde etmesi için süpürgeleme adı verilen işlemimiz uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Böylece baskı beton uygulaması sona ermiş olur.
Bitlis beton baskı firmamız sizler için en iyisini istemektedir. Bundan dolayı da sürekli olarak kendini geliştirme odaklı çalışmalar yürütmektedir. Sizlerde ihtiyaçlarınızı anında bizlerle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Bitlis Baskı Beton Fiyatları

Yapılan işlemin hangi fiyat aralıklarında gerçekleşebileceği baskı beton yaptırmak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Fiyatlandırmanın belli bir standardı bulunmamaktadır. Bitlis iyi içerisinde baskı beton işlemi yapmakta olan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların kendi aralarında rekabeti dolayısı ile fiyatlandırmada farklılıklar görülmektedir. Direk olarak baskı beton fiyatlarını etkileyen unsurlar bulunmaktadır.
Bu unsurların başında yapılacak olan baskı beton işinde kullanılacak olan malzeme kalitesidir. Kullanılan malzemelerin kaliteli olması durumunda ödenecek olan muhtemel ücret daha fazla olmaktadır. kalitenin biraz düşük seçilmesi ile birlikte ödenecek olan miktar daha aşağılarda olacaktır.

Fiyat noktasında piyasa içerisinde kalitesi ile nam salmış ve tanınmış olan firmalar aracılığı ile baskı beton işleminin yapılması durumunda daha yüksek fiyatlara işlemin yapılması muhtemeldir. Piyasaya yeni girmiş ve tutunma gayesi içerisinde bulunan bir firma ile çalışma yapılması durumunda ödenecek olan tutarın daha düşük olması beklenmektedir.
Baskı beton uygulamasının kaç metre kareye yapılacağı noktası da önemlidir. Uzman ekibin bu hesaplamayı yapması ile birlikte bir fiyatlandırma ortaya çıkacaktır. Fiyatlandırmada esas teşkil edecek konulardan birisi de alandır. Alanın küçük olması durumunda yapılan hesaplamada ücret daha az çıkacaktır.

Baskı Beton İşleminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

İşlemi ilk defa yaptıracak olan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat edilerek işlemin yapılasına izin verilmelidir. Kullanım alanına hangi modelin kullanılacağı bu noktaların başında gelmektedir. Her mekana aynı uygulama benzer katkılar sağlamamaktadır. Bu sebeple seçim yapılması aşamasında çok dikkatli olunması gerekmektedir.
Birçok firma baskı beton işleri yapmaktadır. Bu firmanın en iyi bir şekilde seçilmesi yapılacak olan işlemin kullanıcının içine sinmesi açısından önemlidir. Aynı malzemeler ile iki ressamın çok farklı eserler ortaya koyması gibi baskı beton işlerinde de her elin ortaya çıkardığı eser birbirine benzememektedir. Tercih edilecek olan firma ile daha önce çalışmış kişilerden yardım alınması sureti ile karar verme aşaması geçilmelidir.