Yalova Baskı Beton
11
Şub

Yalova Baskı Beton

Yalova baskı beton olarak sizlere özenle sunduğumuz hizmetimizde dikkat ettiğimiz ve sizlerin de dikkat etmesi gereken hususları, hangi işlemlerin nasıl yapıldığını sizlerle paylamak istedik. Her zemine uygun olarak tasarlanabilen ve zemin kapladığında tek parça bir görünüm sunan baskı beton son derece estetik bir görünüme sahiptir. Zemin üzerinde tek parça bir görünüme sahip olması nedeni ile çok tercih edilmektedir. Üzerine verilen desen ile diğer hazır kaplamaların yarattığı o zemin uyumsuzluklarını yaşatmadan maksimum verim ile uygulanır ve kullanılır. Baskı beton işleminin avantajlarından bahsedelim:

  • Yüksek dayanıklılığa sahiptir.
  • Desenler özen ile uygulanır. Desenler baskı beton zemine özenle ve sorunsuzca aktarılır.
  • Aşınmalara, darbelere ve zemin bozulması yaşatacak etkenlere karşı dayanıklıdır.
  • Tozlanma yapmadan temiz bir kullanım sağlar.
  • Leke ve kir tutmaz.
  • Diğer zemin kaplamalarının aksine kaygan bir yapıya sahip değildir, kaydırmazlık sağlar.
  • Özel renk pigmentleri nedeni ile solma yapmaz.
  • Desen silinme ve desen yıpranma olayları yaşanmaz.
Yalova Baskı Beton
Yalova Baskı Beton

Yalova baskı beton olarak her yönü ile maksimum kaliteyiz. Baskı beton kalitesi ve yukarıda saydığımız özellikleri nedeni ile en çok tercih edilen zemin kaplama çeşitlerinden biridir. Uzun süre bozulma yaşamadan kullanılması sebebi ile maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Genellikle çoklu kullanım alanlarında yani alışveriş merkezleri, parklar, oyun salonları, otoparklar ve okullarda kullanılmaktadır. Uygulandığı zemine kazandırdığı sağlam karakter nedeni ile dekoratif açıdan karakteristik bir görünüm kazandırmaktadır.

Baskı Beton Nasıl Yapılır?

Yalova baskı beton olarak müşterilerimizin faydalarını ve kendi faydamızı gözetmek amaçlı en önem verdiğimiz aşamalardan biridir. Baskı beton uygulaması, diğer zemin kaplama türlerine göre daha kolay ve mali açıdan daha düşük bütçe istese de zor bir iştir ve her baskı uygulaması farklı işlemler ve özen istemektedir. Bir baskı beton işleminde boyutu, şekli, rengi, zamanı ve çevre faktörü beton dökerken dikkate alınmalıdır.

Sözleşme Yapılması

Yalova baskı beton olarak müşterilerimizin faydalarını gözetmekteyiz. Bu nedenle sözleşme safhası hem biz firmalar hem de siz müşterilerimizin menfaatlerini gözetmek adına en önemli adımlardan biridir. Araştırma işleminin ardından sözleşme aşamasına gelindiğinde, zemin kapılması yapılacak mekan sahiplerinin çoğu, profesyonel baskı beton uzmanlarından teklif ister. Teklifler değerlendirilirken uzman tavsiyeleri, deneyim, fiyat, çizelgeleme ve kaldırma ve bakım maddelerinin de yer aldığı bir sözleşme yapılır. Yalova baskı beton olarak işin ehli uzmanlar ile çalışmaktayız.Uzman kadromuzda bulunan uygulama uzmanları ile fiyat ve lojistik çalışma için, zemin veya duvar türüne göre yapılacak işlemler değerlendirilerek sözleşmeye eklenir. Sözleşme, Sözleşme işin tamamlanma süresi, kullanılacak malzeme ve desen ayrıntıları, fiyat, ödeme planı, ürün garantisi ve iş tamamlanmasının ardından verilecek bakım hizmetleri gibi işlemleri açıkça belirtmelidir.

Yalova Baskı Beton Saha Çalışmasında Neler Yapılır?

Yalova baskı beton olarak özenle yürüttüğümüz bir uygulama safhasıdır. Baskı beton yapılmadan önce, zeminin işlem için uygun hale getirilmesi, hazırlanması gerekir. Zemin tamamen temizlenmeli ve uygulama esnasında sorun oluşturabilecek herhangi bir pürüz bulunmamalıdır. Tüm çim, kayalar, ağaçlar, çalılar, taşlar gibi baskı betona engel olabilecek kalıntılar temizlenmeli ve eski beton kaldırılmalıdır. Baskı beton işleminin sağlıklıklı olarak uygulanabilmesi için çiğ toprak ortaya çıkarılmalı ve çiğ toprak üzerinde çalışma başlatılmalıdır. Toprak istikrarlı değil ise en az 4 inçlik granül dolgu veya alt taban kullanılmamalıdır. Alt taban dolgusu,uygulanır iken kenarlara özel bir dikkat gösterilmeli ve betonun yerleştirileceği alanın tamamına sıkıştıralarak yerleştirilmelidir. Uygun alt temel hazırlığı tamamlandıktan sonra betonun düzgün bir şekilde yerleşimini sağlamak için titiz bir çalışma sergilenmelidir.

Saha çalışmasının ardından şekillendirme, yerleştirme ve kurumaya bırakma işlemi uygulanır. İşlem sırasında beton zemine uygulama uzmanı bilgisi dışında ekstra bir müdahalede bulunulmamalıdır.

Dikkat Edilmesi ve Bilinmesi Gerekenler

Yalova baskı beton olarak işlemlerimiz sırasında kalifiye eleman ve kaliteli malzeme kullanmaktayız. Baskı beton yapılırken bunları göz önünde bulundurmalısınız. Sadece kullanılan çimento kalitesine değil desen verme ve kuruma işleminde kullanılan kalıplarında kalitesine, türüne dikkat etmelisiniz. Ahşap kalıp kullanımında özel vida kullanmama, metal kalıp kullanımında kalıpların birbiri ile kenetlenmeme sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda baskı beton zemine yeterli drenaj verilemeyebilir, baskı desen işleminde sorun yaşayabilirsiniz.

Yalova Baskı Beton Fiyatları

Yalova Baskı beton fiyatları farklılıklar içermektedir. Şehir içerisinde bu işi yapmakta olan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar kendi aralarında bir rekabet içerisinde bulunmakta ve bu sebeple fiyatlar farklılıklar göstermektedir. Firmaların sunmakta olduğu hizmetler içerisinde de farklılıklar bulunmaktadır. İstenilen baskı beton kalitesinin ve modelinin durumuna göre fiyatlar yükselmekte veya düşmektedir. Fiyat noktasına etki eden faktörler;
Kullanılan ürün kalitesi; Baskı beton işleminin fiyatının belirlenmesinde dikkat edilmekte olan ilk unsur kullanılmakta olan ürünlerin kalite düzeyidir. Baskı beton uygulamalarında birçok kalite kullanılabilmektedir. Kullanılmakta olan ürünlerin kalite düzeyinin düşük olması durumunda ödenecek olan tutar daha az olacaktır.
Alınan hizmetin kalitesi; Verilen işçilik hizmeti de fiyatlandırmayı etkilemekte olan faktörler arasında bulunmaktadır. İşçiliği kaliteli ve düzgün olan firmalar piyasa içerisinde bilinmektedir. Kalitesinden ve vereceği hizmetten emin olan firmalar verdikleri hizmetin bedelini biraz yüksek tutmaktadır.
Her ne kadar da kaliteli bir firmanın ücretinin daha yüksek olduğu gerçeği bulunsa da bazı özel durumlarda bu konu farklılık göstermektedir. Firmalar zaman zaman uygun kampanyalar düzenleyerek kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Bu gibi durumlarda kalite çok uygun fiyatlara sağlana bilmektedir.