İstanbul Baskı Beton
02
Eki

İstanbul Baskı Beton

Bütün mekanlar içerisinde kullanılabilmek olan bir şekilde tasarlanan zemin kaplama sistemine verilen ortak bir ad İstanbul baskı betondur.

Birbirinden bağımsız farklı renklerde ve desenlerde kullanılabilir olması sayesinde her mekanın ihtiyacına uygun olacak şekilde özel olarak baskı betonun gerçekleştirilebilme olanağı bulunmaktadır.

Baskı beton, dayanıklılığı son derece yüksek olan, uzun süreli olarak kullanılmaya uygun bir uygulamadır.

İstanbul baskı beton sayesinde taşların tek tek döşenmiş gibi bir görüntü ortaya çıkması sağlanmakta, ayrıca görüntüde bariz bir şekilde bir fark ortaya koyabilmektedir.

Ayrıca bu uygulama içerisinde kullanılmakta olan seçeneklerin geniş bir yelpazeye sahip olmasından dolayı kişilerin özel zevklerine uygun olacak bir şekilde şekillendirilebilmektedir.

İstanbul Baskı Beton
İstanbul Baskı Beton

Ayrıca antik etkiye sahip bir görünüm isteyen kişisel için kültürel ve geleneksel temaları oldukça iyi bir şekilde yansıtabilmektedir.

Bunlarla birlikte bu işlemin uygulama süresi diğer zemin kaplama işlemlerine oranla daha kısa zamanlar içerisinde bitmesinden dolayı zaman açısından insanlara oldukça avantaj sağladığını söyleyebiliriz.

İstanbul Baskı Beton Firması

Firma olarak bu baskı beton hizmetini İstanbul ili sınırları içerisinde olduğunca iyi bir şekilde vermeye çalışmaktayız. Baskı beton her daim sahip olduğu rengi korumayı başarmakta olan bir zemin kaplama sistemidir.

Bizlerde istanbul baskı beton firması olarak işlerimizde bu baskıların renklerini her daim korumasını sağlaması açısından en kaliteli ürünleri kullanmaktayız.

Ayrıca ürünlerimizin içerisinde bulunmakta olan renk pigmentleri sayesinde zararlı olan ışınlar için oldukça dayanıklı olarak geliştirilmiş olmasından dolayı her daim ilk günkü görünümünü korumayı başarmaktadır.

Ürünlerimizin yüksek zemin dayanıklılığın olmasının yanı sıra sunmuş olduğumuz renk çeşitliliği sayesinde çok sayıda farklı tasarım oluşturabilmekteyiz.

Bu durum müşterilerimizin bizlerden istedikleri temaları kolay bir şekilde meydana getirmemize olanak sağlamaktadır.

Yapmış olduğumuz bütün baskı beton işlemlerinin hepsi dış etkenlere karşı herhangi bir zarar görmeyecek şekilde tasarlanmış bir konsepte sahip olmasıyla müşterilerimizin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Ayrıca baskı beton işinde yapmış olduğumuz kaliteli işlerin ardından bu baskı betonların oldukça kolay ve rahat bir şekilde temizlenebildiğini söyleyebiliriz.

Baskı beton firması olarak her daim yüksek müşteri memnuniyeti istememizden dolayı her daim işlerimizi büyük bir incelikle gerçekleştirmekteyiz.

Baskı Beton İşlemini Nasıl Yapmaktayız?

İstanbul’da hizmet vermekte olan baskı beton firması olarak her daim müşteri memnuniyetine önem veren bir kurum olduk. Uyguladığımız baskı beton işlemleri aktif olarak en fazla tercih edilmekte olan uygulamalar içerisinde gösterilebilmektedir. İşlerimiz içerisinde hangi aşamalardan geçtiğimizi sizlere detaylı bir şekilde anlatmak istiyoruz.

Firma olarak ilk önce baskı beton işlemi yapacağımız alanı işten önce iyi bir şekilde temizleyerek işleme hazır bir hale getirmekteyiz. İşlem sırasında sorun çıkarma potansiyeli bulunan çim, taş ve çiğ toprak gibi unsurlar zemin üzerinden çıkarılmaktadır. Toprağın yeterli düzeylerde bulunmaması durumunda granül dolgu işlemi gerçekleştirilmektedir. Eğer işlem öncesinde alanı inceleyen ekip arkadaşlarımız gerek görmüşlerse baskı betonun gerçekleştirileceği bütün alana alt taban dokusu yapılmaktadır.

Baskı beton işleminin uygulanabilmesi için gerekli olan bütün alt alan oluşturulduktan sonra formaların ayarlanabilmesi kolay bir hal alacaktır. Uygulanması istenen baskı beton modelinin belirlenmesinin ardından saha çalışması gerçekleştirilir. Formalar, metal ya da ahşap kazıklara geçirildikten sonra betonun dökülmesi işleminden sonra bulundukları bölgeden çıkarılmaktadır. Drenaj işlemi için gerekmekte olan derecenin sağlanması oldukça önemli bir unsurdur.

Baskı Beton Zemine Yerleştirme İşlemi

Baskı beton için gerekli olan bütün ince işler halledildikten sonra baskı beton işlemine arık başlanacaktır. Zemin baskı beton işlemi için genel olarak 4 inç boyutlarına sahip olan taşların kullanımı uygun olarak kabul görmektedir. Baskı betonları harç kamyonuna iyi bir şekilde yerleştirilmektedir. Bunun ardından harç kamyonu arka kısmında önceden hazırlanma işlemi gerçekleştirilmiş olan harcın zemine dökülme işlemine başlayacaktır.

İstanbul Damgalı Beton Bitmiş Hali
İstanbul Damgalı Beton Bitmiş Hali

Taşlama işleminin yapılmaya başlamasının ardından müşteriler tarafından tercih edilmiş olan desendeki baskı betonların kullanım işlemi gerçekleştirilir ve bu desenlerin çimento üzerine oturtulabilmesi açısından yüzdürme işlemi gerçekleştirilmektedir. Son olarak ise baskı betonun son şeklini alabilmesi açısından üst kısmından süpürge işlemi kullanılarak uygulama bitirilir. Baskı beton işlemi bu şekilde istenilen bölgeye başarılı bir şekilde uygulanabilir.

Baskı Beton Kalıpları Nelerdir ve Doğru Baskı Beton Kalıbı Seçimi

Baskı beton kalıpları içerisinde oldukça fazla çeşidin bulunmasından dolayı kişiler bu seçenekler içerisinde istedikleri görünümü elde etmeyi sağlayacak olan kalıp modelini seçebilme avantajına sahiptir. Baskı beton kalıpları işlemin gerçekleştirileceği zemin modelinin belirlenebilmesinde oldukça etkili olmasından dolayı oldukça geniş bir kategori içerisinde incelenebilme fırsatına sahiptir. Klasik bir görünüm katacak baskı beton kalıpları bulunduğu gibi dileyen kişiler modern bir hava katacak baskı beton kalıplarını da tercih edebilmektedir.

Firma olarak sahip olduğumuz marka değerimizin yanı sıra tamamen müşterilerimizin tercihlerine bağlı olarak baskı beton çalışmalarını gerçekleştirebilmekteyiz. Baskı beton kalıpları açısından, tamamen modele göre şekillenmiş olan ve oldukça hızlı bir şekilde zeminin meydana getirilmesine olanak sağlamakta olan kalıpları kullanmayı tercih etmekteyiz.

Baskı Beton Kalıpları
Baskı Beton Kalıpları

Doğru baskı beton desenlerinin tercih edilmesi iyi bir işçilik ile bir araya geldiği için her zaman her alanda en iyi baskı görünümü sonucunu alma ayrıcalığını müşterilerimize sunmaktayız. Güzel bir görünüme sahip olan zeminler üzerinde kaliteli kalıp kullanımıyla beraber tam manasıyla sizlerin hayal dünyasında şekillenen görünümü meydana getirmekteyiz.

Baskı Betonlar Nasıl Cilalanmaktadır?

Zemin baskı beton, bütün mekanlar için tasarlanmış olan zemin kaplama sistemi olarak öne çıkmaktadır. Oluşmuş olan taş görüntüsünü ortaya çıkarmakta olan tasarım baskısına sahip teknolojiyle birlikte kullanılmaktadır. Zemin kaplama sistemi olarak çok sayıda alan üzerinde aktif bir şekilde tercih edilmekte olan bir sistem olması sayesinde baskı beton firmaları da gün geçtikçe önem kazanmaktadır.

Baskı beton işleminin gerçekleştirilmesi açısından doğru bir firmayla çalışma yaptığınız zaman baskı beton işleri içerisinde her zaman kaliteli ve özel sonuçların meydana getirdiği görülmektedir. Kullanmakta olduğunuz bütün mekanların güzel bir görünüme ve aynı zamanda sağlamlık açısından iyi bir hale gelebilmesi açısından baskı betonların cilalama işlemiyle müşterilerimize avantaj sunmaktayız.

Baskı beton işlemlerinden önce ve sonra meydana gelen farkın belirgin bir düzeyde görülebilmesinin mümkün olmasıyla birlikte baskı beton cilaları içinden sahip olduğumuz yüksek derecede farkla beraber ön plana çıkmayı başaran bir firmayız.

Her zaman işlerimiz içerisinde beklenen sonucu alabilmek için baskı beton işlemlerinde gösterdiğimiz işlemleri cila işlemlerinde göstererek müşterilerimizin daha güzel bir alana sahip olmalarını sağlamaktayız.