Denizli Baskı Beton
24
Kas

Denizli Baskı Beton

Baskı beton dünya genelinde olduğu kadar bizim ülkemizde de oldukça popüler bir yüzey kaplama sistemidir. Denizli baskı beton olarak yıllardan beri bu alanda halkımıza profesyonel hizmet sağlıyoruz. Yaptığımız bütün çalışmalar garantilidir. Yılların tecrübe ve birikimine sahip teknik elemanlarımız sayesinde hemen her mekana en kaliteli baskı beton uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. Hemen herkesin beğendiği ve hayran kaldığı bu uygulamaların benzerlerine göre birçok üstün yanları bulunmaktadır.

Denizli Baskı Beton
Denizli Baskı Beton

Uygulandığı hemen her alana ayrı bir hava katan denizli baskı beton ile sizde mekanlarınızda fark yaratacaksınız. İnsanların ve kurumların bu uygulamayı en çok tercih etmesinde; uzun ömürlü olması, sağlamlığı, ekonomik olması, estetik bir görünüm sunması ve kısa sürede uygulanabilmesi etkilidir. Baskı beton uygulamaları kısa sürede uygulanan yüzey kaplama sistemi olmasına rağmen tamamen profesyonellik ve deneyim istemektedir.

Baskı Beton Nedir?

Bütün dünyada beğenilen ve en çok tercih edilen baskı beton uygulamaları birçokları tarafından da merak edilmektedir. Denizli baskı beton nedir, nasıl yapılır diye merak edenler için detaylı bir yazı kaleme aldık. Baskı beton; en kaliteli malzemelerle yapılan ve hemen her yüzeye profesyonel kişiler tarafından rahatlıkla uygulanabilen yüzey kaplama sistemleridir. Görünümü itibariyle meşhur Arnavut kaldırımlarına benzemektedir. Ancak uygulama itibariyle Arnavut kaldırımlarından tamamen farklıdır. Kesinlikle yüzeydeki taşlar arasında boşluk yoktur ve bütün halindedir.

Denizli Baskı Beton Sözleşmesi

Yılların deneyimine sahip bir firma olarak her zaman ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun için bütün uygulamalarımızı garantili olarak yapıyoruz. Alınan her iş müşterilerimizin de içinin rahat edeceği bir şekilde yazılı metne dökülür ve her iki tarafa da imzalı birer nüsha teslim edilir. Denizli baskı beton sözleşme metninde uygulamaya dair hemen her konu en ince ayrıntısına kadar belirtilir. Bu ayrıntıların en başında uygulama yapılacak alnın konumu, büyüklüğü, fiziki yapısı, maliyeti, ödeme şekli ve seçilen renk ile desen yer alır.

Böylece müşterilere iş sonunda istediklerinin aynısı yapılarak teslim edilir. Anlaşma metni dışına asla çıkılmaz. Her türlü yanlışlıktan tamamen firmamız sorumlu olacaktır.

Denizli Baskı Beton Uygulamasında Kullanılan Malzemeler

Baskı beton uygulamalarında birçok farklı çeşitte malzeme kullanılır. Kullanılan malzeme çeşitleri firmadan firmaya ya da uygulamayı yapacak olan teknik ekibe göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bazı aletler vardır ki bütün firma ya da ustalar tarafından kullanılması gerekir. İşte vazgeçilemez olan Denizli baskı beton malzemeleri;

 1. Önceden seçilen dekoratif kalıplar
 2. Kalıp ayırıcı
 3. Boy
 4. Sivri uçlu ve yuvarlak malalar
 5. Yüzey ve renk sertleştirici
 6. Harç
 7. Cila
 8. Tokmak

Denizli Baskı Beton Avantajları

Ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılan baskı beton uygulamaları birçok yönden kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Bu avantajların en başında ise;

 • Yüzlerce çeşit renk ve desene sahip olması,
 • Ekonomik olması
 • Uygulandığı alanlara pozitif bir hava katması,
 • Estetik görünümler sunması,
 • Kısa sürede uygulanabilmesi,
 • Şık ve çok uzun ömürlü olması,
 • % 100 müşteri memnuniyet garantisi sunması,
 • Her zaman teknik destek hizmeti sunulması

Denizli baskı beton avantajları arasında en önde gelenleridir.

Baskı Beton Uygulama Alanları

Günümüz teknolojisi sayesinde baskı beton uygulamalarını hemen her alana rahatlıkla uygulayabilmektesiniz. Birçok alanda başta Denizli olmak üzere ülkemizin hemen her yerinde baskı beton uygulaması yaptık. Uzman bir ekibe sahip olmamızdan dolayı her alana rahatlıkla uygulama yapabiliyoruz. Ancak en fazla uygulama yaptığımız alanların başında ise;

 • Yürüyüş yolları
 • Duvarlar
 • Teraslar
 • Lunaparklar
 • Peyzaj çalışmalarının yapıldığı şehir içleri
 • Özellikle tarihi turistik alanlar
 • Sahiller
 • Otantik kafeler
 • Caddeler
 • Otoparklar
 • Havuz kenarları
 • Parklar ve bahçeler
 • Alışveriş merkezleri
 • Geleneksel görünümlü oteller
 • Okullar
 • Hastane bahçeleri

Gibi mekanlar gelmektedir. Denizli bası beton uygulama alanları elbette sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Dairelerinizde bulunan balkon, koridor, mutfak, banyo gibi alanlarda bizim uygulama alanlarımız arasındadır.

Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Baskı beton uygulamaları ardışık birçok aşamadan meydana gelmektedir. Her bir aşaması çok önemlidir ve kesinlikle profesyonellik ister. Asla baskı beton uygulamalarınızı bu işten anlamayan kişilere yaptırmayınız. Profesyonel olarak yaptığımız uygulamanın bazı aşamaları şu şekildedir:

Bu alanda uzman bir ekibin yapacağı ilk iş her zaman profesyonel bir zemin etüdü olmalıdır. Zemin uygulama için hazır hale getirilmeli ve üzerindeki istenmeyen her türden nesne alınmalıdır.

Zemin etüdünün tamamlanmasının ardından yapılması gereken zemin için uygun formların ayarlanması ve zemine uygulanmasıdır. Bu ilk iki aşama uygun drenaj sıcaklığının elde edilebilmesi için oldukça önemlidir.

Denizli baskı beton uygulama aşamaları arasında en önemlilerden biriside üçüncü aşamadır. Bu aşamada baskı betonun ana malzemesi olan harcın hazırlanması ve zemine dökülmesi yer almaktadır. Uzman ekip tarafından hazırlanan özel içeriğe sahip harç, uygun kıvama geldiğinde zemine dökülür. Dökülme esnasında harcın bütün yüzeye eşit dağılımına ve yüzeyde boşlukla birlikte hava kabarcığı bırakılmamasına dikkat edilmelidir.

Harcın dökülmesinden sonra şaplama denilen yüzey düzleştirme aşaması bulunmaktadır.

Sonrasında yüzeyin sertleşmesi sağlanır ve ardından önceden seçilen renkler ile desenlerin zemine uygulanması aşamasına geçilir.

Artık baskı beton yüzeyi temizlenir ve tazyikli su ile yıkanır. En son olarak da kür adı verilen özel bir karışım ile yüzey hem sızdırmaz hem de kaydırmaz bir yapıya kavuşturulur.

Denizli Baskı Beton Fiyatları

Baskı beton uygulamalarında fiyat belirlenmesinde birçok farklı kalem etkilidir. Denizli baskı beton fiyatları ise genel olarak uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğüne, fiziki yapısına ve kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Vatandaşlarımıza baskı beton uygulamasını rakiplerimize oranla en uygun fiyattan sağlıyoruz. Kısa süreliğine geçerli olacak olan uygun fiyat kampanyamızdan bütün vatandaşlarımız yararlanabilir. Bunun için en kısa zamanda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.