Ordu Baskı Beton
20
Ara

Ordu Baskı Beton

Bütün dünyanın tercih ettiği bu baskı beton uygulaması her tür beğeniyi sonuna kadar hak ediyor. Çünkü şıklığının ve ekonomikliğinin yanında uzun ömürlü olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ordu baskı beton uygulamalarımızın tamamı ömürlük uygulamalardır. Günümüzdeki en iyi yüzey kaplama sistemlerinden birisi olan baskı beton birçok özelliği ile rakiplerine fark atmaktadır. Bu özelliklerinin en başında da sağlam ve dayanıklı olması, estetik olması, kısa sürede tamamlanması ve uzun ömürlü olmasıdır.

Yaptığımız bütün uygulamalar garantilidir. En kaliteli malzeme ve alanında profesyonel uzmanlar ile uygulanan çalışmalarımızda %100 müşteri memnuniyet garantisi bulunmaktadır. Baskı beton uygulamaları ile sizde alanlarınıza farklı bir hava ve görünüm kazandırabilirsiniz. Tamamen çevresiyle uyumlu olan bu uygulamalar sayesinde sizde mekanlarınızda doğal görünümler elde edebilirsiniz. Kısa sürede tamamlanan bir uygulama olan baskı beton tamamen profesyonellik gerektiren bir iştir. Sıradan kişi ya da kişilerin yapabileceği bir iş değildir. Bu yüzden Ordu baskı beton olarak vatandaşlarımızı tanımadıkları kişilere baskı beton uygulaması yaptırmamaları konusunda uyarıyoruz.

Ordu Baskı Beton
Ordu Baskı Beton

Aksi halde yaptıracağınız uygulamalardan istediğiniz başarıyı elde etmeniz mümkün olmayacaktır. Yılların tecrübe ve deneyimine sahip firmamız bu konuda alanında en yetkin kişilerden oluşan bir ekibe sahiptir. Her bir çalışanımız yıllardan beri bizimle birlikte sigortalı olarak çalışan deneyimli kişilerdir. Bu yüzden yaptığımız her uygulama ömürlük uygulamadır. Yine bu yüzden sadece ilimizde değil tüm Karadeniz Bölgesinde hatta ülkemiz genelinde en çok iş alan firmalardan birisi konumundayız.

Ordu Baskı Beton Sağlam Mı?

Baskı beton uygulamalarının en çok tercih edilme sebeplerinden biriside hiç şüphesiz sağlamlığıdır. Dünya genelinde sağlamlığı ve ekonomikliği açısından en çok tercih edilen Ordu baskı beton uygulamaları ömürlük uygulamalardır. Bu yüzden garanti süresi gibi konularda müşterilerimize çok rahat bir şekilde uzun yıllar teminat verebiliyoruz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve çalışanlarımızın profesyonelliğine sonuna kadar güveniyoruz. Müşterilerimize kesinlikle bu gibi konularda asla mağduriyet yaşatmıyoruz ve en kaliteli baskı beton uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Her bir aşaması ayrı bir profesyonellik gerektiren baskı beton uygulamasının sıfır hata ile tamamlanması için aşamalarının tamamını büyük bir özveriyle gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız uygulamalar çok uzun yıllar kendisini muhafaza etmekte ve üzerinden yıllar geçse bile yeni yapılmış gibi gözükmektedir.

Ordu Baskı Beton Renk Seçimi

Baskı beton uygulamalarının en önemli aşamalarından biriside uygulamaya uygun rengin seçilmesidir. Renk seçimi baskı beton uygulamalarında mükemmel görünümler oluşturabilmesi için olmazsa olmazlardandır. Ordu baskı beton renk seçimi noktasında yılların da vermiş olduğu tecrübe ve birikimle müşterilerine sınırsız sayıda seçenek sunmaktadır. Mekanlarınıza uyumlu olacak bir renk seçimi oldukça önemlidir. Bu yüzden firmamız müşterilerimizin işini kolaylaştıra adına renk kartelaları hazırlamıştır.

Renk kartelaları sayesinde hemen her rengi görerek rahatlıkla seçim yapabilmektesiniz. Her mekan için doğru rengin değişebileceğini düşünerek ve en uygun olanını bulmak için gerekli görüldüğü durumda bu alanda uzman görevlilerimizden de yardım alabilirsiniz. Firma olarak en çok uygulama yaptığımız renkler tuğla kırmızısı, açık ve koyu mavi, beton grisi ve sonbahar sarısıdır.

Baskı Beton Desen Seçimi

Ordu baskı beton desen seçimi de aynen renk seçimi gibi baskı beton uygulamaları için olmazsa olmazlardandır. Mekanlarınıza uygun desenler ile birbirinden güzel tasarımlara sahip yüzeyler oluşturabilirsiniz. Uzun yıllardır baskı beton üzerine hizmet sunan firmamızda yüzlerce farklı desen sizleri beklemektedir. Birbirinden güzel ve kaliteli desenler arasından seçeceğiniz desenlerle mekanlarınıza müthiş görünümler kazandırabilirsiniz. Bazen otantik bir ortam, bazen tarihi bir mekan bazen de modern bir mekan elde edebilirsiniz.

Baskı Beton Uygulama Alanları

Baskı beton hemen her mekana rahatlıkla uygulanabilme imkanına sahip oldukça sağlam ve kaliteli yüzey uygulamalarıdır. Ordu baskı beton uygulama alanları arasında neredeyse olmayan mekan yok gibidir. Çünkü en kaliteli malzemelere ve bunları uygulayan profesyonel bir kadroya sahibiz. Kamusal alanlar ve özel mülkler başta olmak üzere birçok uygulama yaptığımız alan bulunmaktadır. Kamusal alanların başında ise AVM, okul, kütüphane, belediye binaları, sanayi zeminleri, parklar, kaldırımlar gibi alanlar gelmektedir.

Yine özel mülklerde ise evlerinizde, yazlıklarınızda ya da villalarınızda yer alan mutfak, banyo, koridor, tuvalet, balkon, teras, havuz, garaj içi, yürüyüş yolu ve merdiven önleri gibi alanlar uygulama alanlarımız içerisindedir.

Ordu Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

Baskı beton uygulamaları kısa sürede tamamlanan uygulamalar olsa da oldukça karışık ve profesyonellik isteyen bir iştir. İç içe birtakım aşamalardan meydana gelir ve her bir aşamanın o alanda yetkin uzmanlar tarafından yapılması çok önemlidir. Ordu baskı beton uygulama aşamaları aşağıdaki gibi yapılır.

Uygulamalarımızın ilk aşaması zemin etüdüdür. Çünkü başarılı bir baskı beton uygulaması için emin etüdü olmazsa olmazdır. Zeminde bulunan istenmeyen türden nesneler temizlenir ve zemin uygulamaya hazır hale getirilir.
İkinci olarak ise zemin için uygun formlar ayarlanır ve zemine uygulanır. Bu ilk iki aşama çok önemlidir. Çünkü uzun ömürlü baskı beton uygulamalarını için hayati öneme sahip olan uygun drenaj sıcaklığı bu iki aşamanın hatasız yapılması sonucu gerçekleşebilmektedir.

Sırada en önemli aşama bulunmaktadır. Yüzey için özel içeriğe sahip harç bu aşamada beton mikseri yardımıyla uzman ekip tarafından hazırlanır. Harç uygun kıvama gelince zemine uygulanır. Ancak harcın dökülmesi esnasında kesinlikle bütün yüzeye eşit dağılmasına ve yüzeyde boşluk kalmamasına çok dikkat edilmelidir. Bunun için Ordu baskı beton teknik elemanları büyük bir gayret gösterir.
Sırada yüzeyin düzgünleştirilip pürüzsüz bir yapıya kavuşturulması gelmektedir.

En son ise yüzeye gerekli renk ve desenlerin uygulanmasından sonra zemin tazyikli su ile yıkanır ve kür adı verilen özel bir karışımın uygulanmasıyla uygulama kullanıma hazır hale gelir.