Erzurum Baskı Beton
30
Kas

Erzurum Baskı Beton

Baskı beton uygulamaları ilk olarak 1970’li yılların başında Amerika’da keşfedilmiş ve uygulanmıştır. Daha sonra önce Avrupa’da ardından da ülkemizde uygulanmaya başlanmıştır. Erzurum baskı beton ülkemizin ilklerinden olup, yılardan beri halkımıza güvenle profesyonel hizmet sağlamaktadır. Dünya standartları kalitesinde baskı beton gerçekleştiren ekibimiz bu alanda ülkemizdeki sayılı baskı beton ekiplerindendir. Kullandığımız malzemelerin tamamı 1. sınıf A kalite malzemelerdir. Kesinlikle ucuz malzeme kullanmıyor ve müşterilerimize kalitesiz işçilik ürünü uygulamalar sunmuyoruz.

Erzurum Baskı Beton
Erzurum Baskı Beton

Yaptığımız bütün baskı beton uygulamaları ömürlük uygulamalardır. Çok kaliteli yüzey kaplama uygulaması olan baskı beton benzerleriyle kıyaslanamayacak derecede üstün özelliklere sahiptir. Dünya genelinde en çok tercih edilen uygulamanın bu kadar beğenilmesinin en büyük sebepleri arasında bazı üstün özelliklere sahip olması bulunmaktadır. Bu üstün özelliklerden bazıları; kısa sürede tamamlanması, ekonomik olması, uzun ömürlü olması, şık ve estetik bir görünüme sahip olması yer almaktadır.

Erzurum baskı beton bütün vatandaşlarımıza garantili hizmet sunmaktadır. Yaptığımız her iş için 7/24 teknik destek hizmetimiz hazır olup, ülkemizin her yerine teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Tamamen çevresiyle uyumlu olan bu uygulama sayesinde sizde mekanlarınıza pozitif bir hava katacaksınız. Baskı beton uygulamaları kısa sürede tamamlanabilen uygulamalar olmasına rağmen oldukça karmaşık ve profesyonellik isteyen bir uygulamadır. Çünkü iç içe aşamalardan meydana gelir ve her bir aşaması oldukça dikkat ve deneyim gerektirir. Bu yüzden kesinlikle baskı beton uygulamaları bu alanda uzmanlaşmış firmalara yaptırılmalıdır.

Erzurum Baskı Beton Sağlam Mı?

Baskı beton uygulamalarının en çok tercih edilme özelliklerinden biriside sağlam olmasıdır. Kesinlikle benzerleriyle kıyas edilemeyecek derecede sağlam ve uzun ömürlü uygulamalardır. Bu açıdan Erzurum baskı beton olarak sizlere istediğiniz kadar garanti verebiliriz. Çünkü biz kullandığımız malzemenin kalitesine ve profesyonelliğimize sonuna kadar güveniyoruz. Ömürlük olan bu uygulamalar çok uzun yıllar bırakın kendi sağlamlığının bozulmasını renk canlılığını dahi muhafaza edebilmektedir. Üzerinden uzun yıllar dahi geçmiş olsa temizlendiğinde ilk günkü gibi canlı gözükebilmektedir.

Ancak baskı beton uygulamalarının sağlamlığı kullanılan malzemenin kalitesi kadar uygulayan ustaların profesyonelliğine de bağlıdır. Bunun için her bir aşaması profesyonellik gerektiren bu uygulama kesinlikle bu alanda uzman olmayan amatör kişilere yaptırılmamalıdır.

Erzurum Baskı Beton Renk Seçimi

Baskı beton uygulamaları için olmazsa olmazlardan birisi de hiç şüphesiz desen, mekan ve çevre için en uygun rengin seçilmesidir. Seçeceğiniz doğru renge göre tamamen çevresiyle uyum içerisinde olan uygulamalara sahip olabilirsiniz. Erzurum baskı beton renk seçimi noktasında yılların birikimine sahip bir firmadır. Renk seçiminin daha kolay ve rahat bir şekilde yapılabilmesi için renk kartelaları hazırladık ve müşterilerimize sunduk. Müşterilerimiz bu sayede renkleri adeta uygulama üzerinde görmüş gibi olmakta ve daha kolay karar verebilmektedirler.

Firmamız hemen her rengi ustalıkla uygulayabilme kapasitesine sahiptir. Eğer renk seçimi noktasında kararsız kalır ya da teknik destek almak isterseniz bu alanda uzman kişilerimiz sizlere en doğru renk tercihi noktasında ücretsiz olarak yardımcı olacaklarıdır. Son zamanlarda en sık uygulama yaptığımız renklerin başında ise; açık ve koyu mavi, tuğla kırmızısı, beton grisi ve güz rengi gelmektedir.

Erzurum Baskı Beton Desen Seçimi

Uygun renk seçimi kadar en az Erzurum baskı beton desen seçimi de oldukça önemlidir. Çünkü renkler ile desenlerin birbiriyle uyumlu bir şekilde kombine olması çok önemlidir. Bunun için desen seçimi noktasında da gereken önem gösterilmelidir. Yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız desen noktasında yüzlerce farklı seçeneğe sahip bulunuyor. Kesinlikle sizler için uygun olan bir deseni bulacasınız. Böylece sizde mekanlarınıza tarihi bir hava ya da modern bir görünüm katabilirsiniz.

Erzurum Baskı Beton Uygulama Alanları

Kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulamayı yapanların profesyonelliği sayesinde birçok alana uygulanabilme kolaylığı sunmaktadır. Erzurum baskı beton uygulama alanları noktasında sizlere hayal dünyanızı işaret ediyor. Siz hayal edin biz uygulayalım sloganıyla hareket etmektedir. İşte en çok uygulama yaptığımız alanların başında gelenler;

Duvarlar
Teraslar
Sahiller
Parklar ve bahçeler
Okullar
Caddeler
Otoparklar
Havuz kenarları
Yürüyüş yolları
Otantik kafeler
Alışveriş merkezleri
Geleneksel görünümlü oteller
Peyzaj çalışmalarının yapıldığı şehir içleri
Özellikle tarihi turistik alanlar
Hastane bahçeleri
Lunaparklar
Bunların haricinde yine uygulama yaptığımız bazı özel alanlarda bulunmaktadır. Özel yaşam alanlarının başında ise; mutfak, koridor, tuvalet, banyo, balkon gibi alanlar gelir.

Baskı Beton Uygulaması Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen ve araştırılan konulardan birisi de Erzurum baskı beton nasıl yapılır olmaktadır. Yılların birikimine sahip firmamız baskı beton uygulamalarını en mükemmel şekilde neredeyse sıfır hata ile gerçekleştirmektedir. İşte baskı beton aşamalarımız;

Baskı beton uygulamalarında ilk yapılması gereken hiç şüphesiz zemin etüdü olmalıdır. Zeminde bulunan taş, kaya, çalı, ot gibi nesneler kesinlikle yüzeyden arındırılmalı ve yüzey uygulama için uygun hale getirilmelidir.
İkinci olarak ise, zemin için uygun formların düzenlenerek zemine yerleştirilmesi gelir.
Sırada profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan özel içeriğe sahip harcın hazırlanması bulunmaktadır. Beton mikseri yardımıyla hazırlanan harç uygun kıvama gelince ekiplerimiz tarafından zemine uygulanır. Zemine uygulama aşaması en önemli aşamalardandır. Çünkü bu esnada kesinlikle harç bütün yüzeye eşit ve boşluk bırakmayacak şekilde dağıtılmalıdır. Aynı şekilde yüzeyde hava kabarcığı bırakılmaması da oldukça önemlidir.
Sırada Erzurum baskı beton ekipleri tarafından profesyonelce yapılacak olan şaplama aşaması bulunur. Bu aşamada yüzey tamamen pürüzsüz ve düz bir hale getirilir.
Sonrasında yüzey sertleştirme ve yüzeye renk ve desen uygulama işlemleri yapılır. Daha sora ise yüzeyin sertleşmesi beklenir ve yüzey tazyikli su ile temizlenir.
En son olarak ise baskı beton kür adı verilen karışım uygulanarak, uygulama son halini almış olur.