Edirne Zemin Baskı Beton
19
May

Baskı Beton ile Zemin Kaplama

Baskı Beton ile Zemin Kaplama

Baskı beton, mekanlar için tasarlanmış olan zemin kaplama sistemi olarak bilinmektedir.

Baskı beton, mekanlar için tasarlanmış olan zemin kaplama sistemi olarak bilinmektedir. En önemli özelliği ise, tek tek döşenmiş taş görüntüsüne sahip desenli baskılı beton teknolojisine sahip olmasıdır. Çeşitli renk ve desenleri mevcuttur. Mukavemet değerleri, seçenek özgürlüğü, antik etkisi ve uygulama süresi ile en yeni beton teknolojisidir. Dökülen özel zemin baskı beton yüzeye uygulanan, betonla birlikte priz alan, tozumayan, leke tutmayan, aşınıma ve darbelere dayanıklı, yüksek mukavemetli, solmayan, kaydırmazlık sağlayan özelliklere sahiptir.

Baskı Beton Hangi Amaçla Kullanılır?

Tarihi mekanlar başta olmak üzere, okulların, otoparkların, parkların, bahçelerin, alışveriş merkezlerinin, turistik tesislerin, cafe ya da restoranların, akaryakıt istasyonlarının zeminlerinde kullanılmak için baskı beton kullanılır. Yeni gelişen baskı beton özellikleri sayesinde sadece zemin değil aynı zamanda duvar baskı beton seçenekleri de mevcuttur. Yani baskı beton, dekoratif ve sağlam bir görünüm sağlamak amacıyla zeminde ve duvarda kullanılmaktadır.
Baskı Beton Cilası Nedir ve Neden Kullanılır? Zeminin parlak görünmesini sağlamak için kullanılan baskı beton cilası aynı zamanda zeminin aşınmasını da önleyerek daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Yapılan cila sayesinde baskı betonun ömrü uzatır ve renk yoğunluğu sağlar. Baskı Beton Kalıpları Nelerdir? Kullanım amacına ve şekline göre farklı baskı beton kalıpları bulunmaktadır. Bu nedenle baskı betonu hangi amaçla kullanacaksanız ona göre seçim yapmanız gerekir. Ayrıca duvar ve zemin için de ayırt edilmektedir.

Baskı Beton

Baskı Beton ile Zemin Kaplama
Baskı Beton ile Zemin Kaplama

Baskı beton (baskı beton ya da baskılı beton) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir.

Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları , bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar baskı betonun uygulandığı alanlar arasındadır.

En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren press beton; seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

Press betonun uygulanış, görünüş ve dayanıklılık açısından diğer malzemelere göre çok farklı özellikleri vardır. Press beton; dökülecek özel beton ile aynı anda yüzeye uygulanan dolayısı ile betonla birlikte priz alan, yüksek mukavemetli, aşınıma ve darbelere dayanıklı ,tozumayan, leke tutmayan, kaydırmazlık sağlayan, solmayan, netice olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ,gelecek nesillerle de yaşayacak yegane kaplama teknolojisidir.

Baskı beton uygulamasına, beton teknolojisindeki en son gelişmelerin aktarılması ve press beton malzemelerinin kalitesi press betona sürekli bir dayanıklılık verdiğinden; baskı betonun ömrü belirli bir zamanla sınırlı değildir.

Press beton; fiyatı, sağlamlığı, kalitesi, dekoratif olma özelliği ve uygulama hızı açısından diğer karşınıza çıkabilecek tüm benzer yüzey kaplamalarına üstünlüğünü kanıtlayabilmiş alternatifi olmayan bir zemin kaplama sistemidir.

Baskı beton renklerine ve desenlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Baskı Beton

Pres Beton

Endüsriyel Zemin

Baskı Beton Fiyatları

Baskı Beton Sistemleri
Baskı Beton Çeşitleri

Baskı Beton kalıpları yer beton uygulamaları , bahçe yolları , kaldırımlar, havuz kenarları , duvar üstü beton uygulamarına farklı desen ve modellerde seçilen kalıbın şeklini uygulandıkları yüzeye verirler.

BASKIBETON Uygulamaları ( Baskı Beton Uygulamaları / Baskılı Beton ) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren Baskı Beton; Seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

En önemli özelliği , tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Baskı Beton; Dökülen özel beton ile aynı anda yüzeye uygulanan, dolayısı ile betonla birlikte priz alan, yüksek mukavemetli, aşınıma ve darbelere dayanıklı, tozumayan, leke tutmayan, kaydırmazlık sağlayan, solmayan, netice olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, gelecek nesillerle de yaşayacak yegane kaplama sistemidir.

Baskı beton denince akla gelen sadece beton uygulaması olmasın bir sanatçının bir heykel traşın taşa verdiği bir dokunuşta denebilir. Baskı Beton; Zemin Baskı Sistemleri, Duvar Baskı Kaplama, Endüstriyel Zemin Kaplama ve Tasarım Beton Süslemelerini Malatya’nın tüm ilçelerinde baskı beton uygulamaları yapmaktadır.